عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

بسیج دیده بیدار و پیرمیدان دار عشق است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شجره طیبه بسیج، پیر میدان دار عشق و سردار عشق و عمل است و نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف به بسیج و روحیه بسیجی نیاز دارد.

صفر نعیمی رز عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در هفته بسیج مستضعفان گفت :معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران برای رقم زدن اقتدار و استقلال و آزادی ملت ایران، ارمغان های فراوانی را برای این ملت به همراه آورد، از جمله این ارمغان ها و دستاورد ها و پیام های ارزشی باید به شکل گیری بسیج اشاره کرد، بسیج شجره طیبه است .
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: بسیج از ساختار مردمی برخوردار است، ملت شهید پرور ایران اسلامی بیش از ۳۶ سال پای نظام جمهوری اسلامی خود ایستاده اند و پشتیبان ولایت فقیه و مقام معظم رهبری، رهبر جهان اسلام ایستاده اند و با گذشت بیش از سه دهه از عمر بابرکت انقلاب اسلامی شعار “ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند” را سر می دهند .
نعیمی رز با تاکید براینکه بسیجیان حزب الله شبانه روز تلاش می کنند و در همه عرصه ها برای ماندگاری اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند، اضافه کرد: ساعت و گذر زمان بسیجیان را بخاطر این تلاش بی وقفه سرزنش می کند، بسیج دیده بیدار عشق است .
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی، شجره طیبه بسیج را پیر میدان دار عشق و سردار عشق و عمل توصیف کرده و اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های اقتصادی و علمی و فناوری و دفاعی و کشاورزی و سیاسی و غیره نیاز به بسیج و روحیه بسیجی دارد، زیرا با این روحیه می توان توطئه های شوم استکبار علیه انقلاب اسلامی را خنثی کرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *