برگزاری کارگاه آموزشی نظارت و بازرسی از محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی شهرستان پردیس

پردیس خبر_ در راستای کمک بسیجیان به اداره جهاد کشاورزی برای ارتقای نظارت بر بازار محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی، کارگاه آموزشی یک روزه برای رابطان بسیج برگزار شد.

🔹 در این جلسه مباحثی از جمله فقه بازار، گروه کالاهای اساسی، نحوه تعامل با اصناف، تخلفات صنفی و نحوه تنظیم صورتجلسات و جرایم مربوط به هر تخلف به رابطان آموزش داده شد.

🔹 مهمان ویژه این مراسم ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان  پردیس بود که در سخنانی بازرسی و نظارت را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: با توجه به گستردگی واحد های صنفی و عدم کفایت نیروهای اداری، مشارکت بسیج در این امر بسیار کار گشا است.

🔹 وی افزود: بحث آموزش بازرسان بسیار مهم است و باید در صورت نیاز تکرار شود تا افرادی که برای کمک به رفع این مشکل پیش قدم شده اند، با اطلاعات و آگاهی کامل و استفاده از تمام ظرفیت، خدمت خود را ارائه دهند زیرا بنای این طرح بر مراقبت است و نه مچ گیری و رابطان باید با اخلاق نیکو، برخورد مناسب و بدون تعلل فعالیت کنند.

🔹 پور ابراهیم بیان صادقانه مشکلات در پیشگاه مردم را نیز بر ایجاد رابطه تعاملی مناسب موثر دانست و گفت:  باید به مردم بگوییم مشکلات کجا است و ما به عنوان کارگزاران مردم چه راهکاری برای آن پیدا کرده ایم تا عموم شهروندان نیز امیدوار شده و در برطرف سازی این مشکلات ما را یاری کنند.

🔹 گفتنی است این کارگاه آموزشی به همت اداره جهاد کشاورزی شهرستان پردیس امروز برگزار شده بود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir