برگزاری نخستین یادواره زنان شهید ورزشکار همزمان با هفته دفاع مقدس

مسئول خواهران سازمان بسیج ورزشکاران از برگزاری نخستین یادوراه شهدای زن ورزشکار در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، خبرداد.

به گزارش پایگاه پردیس خبر به نقل از سایت زنان شهید، اعظم شیخ مرادی مسئول خواهران سازمان بسیج ورزشکاران در گفت‌وگو با سایت زنان شهید از برگزاری نخستین یادواره شهدای زن ورزشکار در هفته دفاع مقدس با هدف معرفی شهدای زن ورزشکار خبرداد.

وی با اشاره به اینکه یادواره شهدای زن ورزشکار در سطح جامعه بالاخص جامعه ورزشی تأثیرات بسیاری دارد، خاطر نشان کرد: زندگی شهدای زن ورزشکار الگویی برای زنان ورزشکار جامعه است.

مسئول خواهران سازمان بسیج ورزشکاران  در خصوص برنامه های این یادواره گفت: در این یادوراه از ۲ مستند زندگی شهید راضیه کشاورز و شهید شمسی صادق پور از استانهای فارس و کرمانشاه رونمایی می شود.

وی ادامه داد: تهیه و توزیع ویژه نامه ای از زندگی، خاطرات و نحوه فعالیت ۱۰ شهید زن را از دیگربخش های این یادواره برشمرد.

شیخ مرادی با بیان اینکه یادواره در تالار سوره حوزه هنری تبلیغات اسلامی با همکاری ارگان ها و سازمان های مختلف از قبیل وزارت ورزش،سازمان بسیج جامعه زنان کشور، شهرداری برگزاری می شود، گفت: در این مراسم سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و وزیر ورزش آقای دکتر گودرزی سخنرانی خواهند کرد.

گفتنی است نخستین یادواره شهدای زن ورزشکار همزمان با پنجمین روز از گرامی داشت هفته دفاع مقدس در سالن سوره حوزه هنری تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *