برگزاری بدون حاشیه انتخابات مجلس کارنامه قبولی مدیریت شهرستانها است

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد مهمترین رویداد سال ۹۴ گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی مهمترین اتفاق سال ۹۴ است زیرا نه تنها ملت بلکه چشم جهانیان به آن دوخته شده است. فرماندار شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: وزارت کشور مجری برگزاری انتخابات ریاست جمهوری […]

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد مهمترین رویداد سال ۹۴ گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی مهمترین اتفاق سال ۹۴ است زیرا نه تنها ملت بلکه چشم جهانیان به آن دوخته شده است.

فرماندار شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: وزارت کشور مجری برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی است و استانداران و فرمانداران در این جریان سهم مهمی دارند.

حیدری با تاکید بر اینکه برگزاری خوب و بدون حاشیه انتخابات مجلس شورای اسلامی کارنامه قبولی مدیریت شهرستانها است، اضافه کرد: برخورد با تخلفات در جریان تبلیغات انتخاباتی و در روز رای گیری محور این سیاست در شهرستانها به ویژه شهرستان پردیس است.

فرماندار شهرستان پردیس در خاتمه انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی را مهم توصیف کرد و اظهار داشت: انتخابات باید درست و کارشناسی باشد زیرا افرادی که به عنوان نماینده مردم در شهرستانها وارد خانه ملت می شوند تصمیماتی درراستای توسعه شهرستان و حوزه انتخابی خود می گیرند.

انتهای پیام/