برگزاری اولین دوره تخصصی سواد رسانه در شرق استان تهران

پردیس خبر _ شهرستان پردیس دو هفته متوالی، چهارشنبه ها میزبان اساتید مطرح کشوری در حوزه رسانه، فضای مجازی و جنگ شناختی میباشد.

🔹به گزارش پردیس خبر، دوره تخصصی سواد رسانه ای و فضای مجازی، به میزبانی شهرستان پردیس و با همت مرکز فضای مجازی سپاه و اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس برگزار گردید.

🔹در این دوره که با محوریت فرهنگیان محترم در شهرستان پردیس و جهادگران عرصه تبیین برگزار گردید، مسئولینی همچون جانشین محترم فرماندهی سپاه شهرستان پردیس، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران و ریاست آموزش پرورش شهرستان پردیس در آن حاضر بودند.

🔹در همایش جهاد تبیین که امروز چهارشنبه مورخ ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱ درسالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش شهرستان پردیس برگزار شد تعدادی قریب به ۱۵۰ نفر از دبیران و معاونین آموزش و پرورش و مربیان جهاد تبیین حضور بهم رساندند.

🔹در حاشیه مراسم و پیش از هرچیز،. فروتن ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس دقایقی بعد از خیر مقدم و قدردانی از سپاه شهرستان پردیس برای برگزاری این دوره مشترک، بیاناتی را با اهمیت حوزه رسانه و تاکید بر لزوم ارتقاء این دانش در بین دبیران ایراد فرمودند.

🔹در ادامه، عباسی مدرس سواد رسانه ای و معاون فضای مجازی سپاه شهرستان پردیس طرح درسی با موضوع کلیات و مبانی سواد رسانه مطرح کرد و در ادامه نیز مطالبی را حول محور جنگ هیبریدی (ترکیبی) ارائه دادند.

🔹این مراسم با سخنرانی جناب آقای دکتر جوانی، مدرس دانشگاه و مولف چندین کتاب با موضوع جنگ شناختی ادامه پیدا کرد و ایشان نیز آموزشات تخصصی خود را در حوزه جنگ شناختی و لزوم آگاهی و اشراف دبیران به این حوزه مطرح کردند.

🔹در پایان، سرگرد پاسدار حسن غلامی،جانشین سپاه حضرت علی ابن موسی الرضا ع شهرستان پردیس بعد از خیر مقدم گویی به دبیران و جمعیت حاضر در کلاس و همچنین قدردانی از برگزار کنندگان این دوره، اصرار به تداوم و برگزاری همچنین دوره های با کیفیتی داشتند تا ان شاءالله دبیران و جهادگران عرصه تبیین بتوانند با آمادگی بیشتر در سطح شهرستان به این موضوع بپردازند.

🔹دومین برنامه این نشست ها چهارشنبه هفته آینده با دعوت از اساتیدی از جمله آقایان مومن نسب و آل داود از سرگرفته خواهد شد.

 

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:

https://eitaa.com/pardiss_khabar

🔸آدرس ما در پلتفرم بله:

https://ble.ir/pardiss_khabarr

🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :

https://t.me/pardiss_khabar

🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:

https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس