به مناسبت هفته دولت ؛

برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی در سینما جام جم پردیس

پردیس خبر _ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس با همکاری انجمن هنرهای تجسمی خوشنویسان به مناسبت هفته دولت اقدام به برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی در سینما جام جم پردیس نمود.

این نمایشگاه با همکاری گروهی از اساتید جواد یوسف زاده، عبدالله نویدی، سید محمود علوی، حمید پیری و سپیده براتی برپا گشت.

🔹 حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری کریمی صالح، حجت الاسلام واسعی رئیس اداره تبلیغات، حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس در هفته دولت از این نمایشگاه بازدید داشتند که بسیار مورد تحسین و توجه قرار گرفت.

🔹استاد یوسف زاده ضمن توضیح در مورد آثار هنری انجام شده در نمایشگاه دغدغه های اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان را به امام جمعه شهرستان یادآور شدند و ایشان هم ضمن دلجویی و تشکر از برپایی این نمایشگاهها با وجود مشکلات عدیده شهرستان در زمینه زیر ساختهای فرهنگی و هنری خاطر نشان کرد: تمام همت مسئولین و همچنین فرمانداری باید کمک در جهت رفع این نواقص باشد و امیدواریم بتوانیم در جهت حل این معضلات شهرستان قدمی برداریم.

 

🔹در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی گزارش جامعی از وضعیت هنری شهرستان بیان داشت و تأکید کرد: با حمایت امام جمعه و فرمانداری شهرستان بتوانیم مشکلات عمده هنرمندان شهرستان که از نظر هنری در مرتبه بالایی قرار دارند برطرف نموده، تا شهرستان هم از پشتوانه هنری این اساتید هر چه بیشتر بهره ببرد.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس