‍ در اختتامیه نمایشگاه پوشش ایرانی اسلامی پردیس عنوان شد:

برپایی نمایشگاه دائمی بانوان کارآفرین شهرستان پردیس زیر نظر امور بانوان

عضو شورای شهر پردیس گفت: با توجه به فعالیت گسترده بانوان شهرستان پردیس به زودی نمایشگاه دائمی کارآفرینان زیر نظر شورای شهر و شهرداری پردیس برپا می شود.

به گزارش خبرنگار پردیس خبر به نقل از ایلنا؛ سیده مریم موسوی رییس کمیسیون بانوان شورای شهر پردیس در مراسم اختتامیه اولین نمایشگاه و مسابقه پوشش ایرانی اسلامی گفت: برپایی این نمایشگاه بعنوان اولین تجربه بانوان طراح و تولید کننده شهرستان پردیس کمک بزرگی به شناسایی ما از هنرمندان و تولیدکنندگان فعال بود و آثار بسیار ارزشمندی در نمایشگاه دیده شد.
وی با بیان اینکه در شهرستان پردیس تعداد بانوان کارآفرین و هنرمند بالاست اظهارداشت: به زودی به همت شهرداری و شورای شهر پردیس و حمایت سایر ارگان ها نمایشگاه دایمی کارآفرینان پردیس برپا خواهد شد تا بانوان توانمند و هنرمند شهرستان بتوانند آثار و تولیدات خود را جهت فروش از تولید به مصرف به همشهریان عرضه کنند.
در این مراسم نیز که با همکاری کمیسیون بانوان شورای شهر و سپاه شهرستان پردیس برگزار شده بود؛ سرهنگ روح الله قنبری فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گفت: اثار بسیار ارزشمندی در این نمایشگاه به نمایش درآمده بود و برپایی آن موجب شد مسئولان شهرستان تاکید و توجه بیشتری به ضرورت برپایی نمایشگاه دائمی تولیدات کارآفرینان داشته باشند.
گفتنی است اولین نمایشگاه پوشش ایرانی اسلامی با بیش از ۵۰ اثر در بخش های البسه ویژه بانوان، آقایان و کودکان، طراحی و ساخت زیورآلات، طراحی و تولید کیف و کفش با ترکیب فرش و چرم و پارچه به مدت یک هفته در نگار خانه آوا شهر پردیس به نمایش درآمد.
همچنین در مجاورت این نمایشگاه ۲۰ تولیدکننده و کارآفرین شهرستان در غرفه هایی جداگانه به فروش محصولات خود پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *