برپایی میزخدمت صندوق بیمه اجتماعی در روستای باغکمش

پردیس خبر _ کارگزاری های بومی برای سهولت اهالی روستاها به منظور دسترسی بهتر به خدمات صندوق بیمه روستایی در پردیس راه اندازی می شود.

🔹در راستای نخستین جلسه  ستادراهبردی صندوق بیمه روستاییان ، کشاورزان و عشایر میز خدمت این صندوق با حضور نماینده استان و یکی از کارگزاران‌ به مدت ۲ روز در محل دهیاری باغکمش برگزار شد.

🔹بخشدار مرکزی در این رابطه گفت: در راستای اجرای مصوبات و آشنایی اهالی با خدمات صندوق، میزخدمت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، با همکاری شورای اسلامی، دهیاری روستای باغکمش و با حضور نماینده صندوق و  کارگزاری رسمی برگزار گردید.

🔹حیدری افزود: این میزخدمت با هدف افزایش سطح رفاه و ارائه خدمات در دسترس و آسان به اهالی روستا برگزارشد.

🔹وی اظهارداشت : این برنامه‌پاسخگویی با اطلاع رسانی مطلوب دهیاری، استقبال خوب بانوان، جوانان و اهالی روستا را به دنبال داشت و کلیه امور مشاوره، ثبت نام متقاضیان و تمدید دوره بیمه پردازی بیمه شدگان صندوق انجام گردید.

🔹وی تأکید کرد؛ در حال مذاکره جهت‌ راه‌اندازی کارگزاری های بومی برای سهولت اهالی روستاها به منظور دسترسی بهتر به خدمات صندوق بیمه روستایی در پردیس هستیم و گفت: استقبال بی‌نظیراز این طرح سبب شد تا کارگزاری به روستای اصطلک  نیز برای ارائه خدمات مراجعه تا افراد بیشتری از خدمات صندوق مطلع و بهره‌مند شوند.

🔹در ادامه سعید شکاری سرپرست دهیاری باغکمش گفت: طی ۲ روز اهالی روستا با حضور در محل دهیاری از مزایای این طرح مطلع و خدمات بیمه‌ای و مشاوره‌ای به روستاییان، کشاورزان و بعضاً عشایر و برخی اقدامات اجرایی عضویت در بیمه را آغاز نمودند.

🔹شکاری خاطرنشان ساخت: میزخدمت پیرو تاکید بخشدار مرکزی در راستای آگاه‌سازی جامعه زحمتکش از خدمات عضویت در این صندوق و کاهش تردد روستاییان با انجام امور بیمه‌ای در روستا و با هدف حفظ سلامتی روستاییان صورت پذیرفت.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس