برپایی مراسم ده شب در ده مسجد با محوریت مردم

پردیس خبر_ همزمان با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه های شهرستان پردیس اعلام شد.

🔹 به گزارش پردیس خبر صبح امروز با حضور امام‌جمعه، فرماندار ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس و تعدادی از مسئولین جلسه ستاد گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

🔹 ابراهیم گرمابدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پردیس در ابتدای این جلسه با تاکید بر اصل استفاده از ظرفیت های مردمی در برنامه های دهه فجر اظهارداشت: توزیع و نصب پرچم از سوی شهرداری های پردیس، بومهن، خسروآباد و…در محلات با همکاری بسیج و مشارکت مردم، نصب بنر و…انجام می شود و طی این ده شب شاهد تبلیغات فرهنگی گسترده خواهیم بود.

🔹 وی همچنین گفت: برپایی جشن ملی دهه فجر طی این ۱۰ روز در ده مسجد سطح شهرستان با حضور مردم برنامه مداحی و سخنرانی برپا خواهد شد.

🔹 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز از برپایی ۲۴۷ عنوان برنامه توسط پایگاه ها در این دهه نیز خبر داد .

🔹 گرمابدری با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب امام خامنه ای در ایام دهه فجر اظهارداشت: ایشان تأکید دارند در دهه فجر بر سر هر خانه ای پرچم بزنید و پرچم جمهوری اسلامی را در سطح شهرها و روستاها به اهتزاز دربیاورد و در همین راستا توزیع و نصب ۷ هزار و ۲۰۰ پرچم و نصب آن سر در خانه ها پیش بینی شده است.

🔹 در این جلسه به پیشنهاد امام جمعه فضای میدان امام رضا علیه السلام بعنوان مرکزیت برنامه ها و راهپیمایی های شهرستان پردیس اعلام شد.

🔹 گفتنی است در ادامه این جلسه روسای ادارات به ارائه برنامه های خود در این ایام پرداختند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir