با حمایت بخشداری بومهن

برپایی دوره های آموزشی هدفمند در حوزه صنایع دستی

پردیس خبر_ نشست بخشدار بومهن با رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پردیس با توجه به هفته صنایع دستی برگزار شد.

🔹 باحضور روسای شوراها، دهیاران و اساتید صنایع دستی روستاهای بخش بومهن نشست مشترک بخشدار بومهن و رئیس اداره میراث فرهنگی در سالن جلسات بخشداری بومهن برگزارشد.

🔹 این نشست باحضور رادیکتا بخشدار بومهن، خاکپور رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، روسای شوراها، دهیاران روستاهای بخش بومهن و اساتید متخصص صنایع دستی که در سطح روستاهای بخش فعالیت می کنند برگزارشد.

🔹 راد یکتا در این جلسه بت بیان اینکه راه اندازی اولین موزه مردم شناسی در سطح شهرستان اتفاقی مبارک و قابل تقدیر است، گفت: حمایت از هنرمندان عرصه صنایع دستی از وظایف ماست و قدردان این هنرمندان بومی هستیم.

🔹 وی افزود: صنایع دستی مصداق بارز کالای اصیل ایرانی است که تولید و عرضه آن باید در اولویت حمایت‌های اقتصادی باشد.

🔹 بخشدار بومهن اظهارداشت: در موضوع اشتغال آفرینی با توسعه و آموزش صنایع دستی می توان به افزایش توان معیشتی خانواده ها و تحقق شعار سال اهتمام بیشتری داشت.

🔹 گفتنی است در این جلسه مصوب شد در حوزه میراث فرهنگی ،حفظ و احیای آثار تاریخی بخش بومهن و در حوزه صنایع دستی کلاس های آموزشی هدفمند و نشست های آگاهی بخشی برگزار گردد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir