برنامه های توزیع اقلام تنظیم بازار شهرستان پردیس در شب عید

پردیس خبر_ معاون هماهنگی و برنامه ریزی اقتصادی فرمانداری شهرستان پردیس از توزیع اقلام تنظیم بازار شب عید از ۲۰ اسفند ماه خبر داد.

🔹 حسین نژاد معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان پردیس امروز در جمع خبرنگاران در خصوص اجرای طرح های تنظیم بازار نوروزی که اواخر اسفند ماه برپا می شود، گفت: بر حسب وظیفه و طبق روال سال‌های قبل برنامه تنظیم بازار شب عید طی جلسات متعددی به ریاست فرماندار شهرستان پردیس برگزار شد و با توجه به اهمیت این موضوع نظارت های ویژه ای از طرح توسط بازرسان انجام خواهد شد.

🔹 وی یادآور شد: سهمیه شهرستان پردیس در سال گذشته ۸۰ تن بود که ما توانسیم به ۱۳۰ تن برسانیم و در راستای همین موضوع امسال هم مباشر معرفی شده اما هنوز ستاد تنظیم بازار کشور سهمیه ها را اعلام نکرده است.

🔹 معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان پردیس به مراکز توزیع کالاهای تنظیم بازار شب عید اشاره داشت و افزود: امسال توزیع ها در دو نقطه از شهر بومهن، پنج مرکز در پردیس و یک مرکز در بخش جاجرود انجام خواهد شد و طبق برنامه اعلام شده از ۲۰ اسفند ماه سال جاری توزیع اقلام شب عید آغاز می شود.

🔹 وی در مورد برپایی نمایشگاه های بهاری ‌و فروش های فوق العاده واحد های صنفی شهرستان جهت رفاه حال شهروندان اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه ها نیاز به مجوز ستاد کرونا دارد که در دو سال گذشته بدلیل گسترش شیوع برپا نشد اما امسال با نام « فروشگاه به وسعت ایران» اتحادیه مربوطه موظف شده که جهت رضایت مردم فروشگاه هایی را مشخص کرده و کالاها را با قیمت فوق العاده عرضه کنند.

🔹 همچنین حسین نژاد در خصوص زمان برپایی نمایشگاه جهت خرید اقلام ویژه شب عید مانند آجیل، شیرینی، پوشاک و …گفت: طبق برنامه ما فروش این اقلام از ۲۵ اسفند ماه شروع میشود و اگر تغییری در تاریخ اعلام شده باشه از طریق رسانه ها به استحضار شهروندان می رسانیم .

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir