نقوی حسینی:

در بدنه دولت تقویت فتنه‌گری صورت می‌پذیرد/صالحی امیری، دانش آشتیانی و سلطانی فر هیچ‌کدام حتی کلمه فتنه را به زبان نیاوردند

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: بعضاً دیده می‌شود که از طرف برخی افراد دولت که جزء مدیران ارشد نیز هستند تهدیدهای صورت می‌گیرد مبنی بر این‌که اگر فلان برنامه را برگزار کنید، با شما مقابله می‌کنیم، این عملی در جهت تقویت فتنه‌گری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر؛ سید حسین نقوی حسینی در گفت گو با قم فردا، با اشاره به فرا رسیدن سال روز یوم الله ۹ دی ماه اظهار داشت: نهم دی‌ماه یک حقیقتی است که ملت ایران برای مقابله بانفوذ و براندازی حماسه آفرید، درواقع نهم دی‌ماه قیام ملت ایران برای حفظ ارزش‌ها و اصول انقلاب و جایگاه محکم ولایت‌فقیه بود، همان ولایت‌فقیه ای که حضرت امام فرمودند؛ اگر می‌خواهید به مملکت شما آسیبی نرسد، پشتیبان ولایت‌فقیه باشید. نهم دی‌ماه روز خروش مردم ایران در مقابل استکبار جهانی و شیطان عظیم است.

خائنان داخل و دشمنان خارج سعی دارند نهم دی‌ماه را سرکوب رسانه‌ای کنند

وی ادامه داد: این روز از یوم‌الله‌های مهم تاریخ ایران محسوب می‌شود و جا دارد که ملت ایران هرسال راهپیمایی کنند و با کالبدشکافی استعمار پیر این روز را زنده نگه‌دارند. البته باید گفت که رسانه‌های خارجی معاند با نظام جمهوری اسلامی ایران و بعضاً افرادی که در داخل خواسته یا ناخواسته عاملان دشمن هستند سعی بر این دارند که این روز را سرکوب رسانه‌ای کنند تا خروش ملت بازتاب گسترده‌ای نداشته باشد.

در بدنه دولت تقویت فتنه‌گری صورت می‌پذیرد

نقوی حسینی با انتقاد از عملکرد دولت ابراز داشت: بعضاً دیده می‌شود که از طرف برخی افراد دولت که جزء مدیران ارشد نیز هستند تهدیدهای صورت می‌گیرد مبنی بر این‌که اگر فلان برنامه را برگزار کنید، با شما مقابله می‌کنیم، این عملی در جهت تقویت فتنه‌گری است.

وی در ادامه به نحوه برخورد دولت در بحث فتنه و کم‌کاری‌های صورت گرفته در عمر دولت تدبیر اشاره کرد و گفت: امسال سال پاسخگویی دولت در برابر ملتی است که به آن‌ها قول ۱۰۰ روزه داده بود است، دولتی که در این ۱۰۰ روز قول داده بود که به اقتصاد کشور سامان می‌دهد؛ دولتی که شعار می‌داد که ملت ایران چنان مرفه خواهد شد که نیازی به یارانه ۴۵ هزارتومانی ندارد؛ دولتی که باعزت دادن به پاسپورت ایرانی روی کارآمد؛ دولتی که با رفع رکود و بیکاری به میدان آمد؛ با همه این تفاسیر آنچه امروز شاهد آن هستیم دقیقاً برعکس شعارهایی است که روحانی داده بود تا جایی که حتی روی سلطه گران و دشمنان نظام بیشتر باز شد و بعضاً اهانت‌هایی نیز به ملت و منافع ملی انجام شد و می‌شود.

بحران سازی سیاسی تنها راه فرار روحانی از وضعی که وجود دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و منافع ملی افزود: همه این کارها شد و تنها راه فرار دولت از بحران‌هایی که خود باعث‌وبانی آن است؛‌ بحران سازی سیاسی است، این موضوع به این معناست که یک روز با لغو سخنرانی یک آقا جنجال درست می‌کند، فردای آن روز بحث فتنه و رفع حصر را مطرح می‌کند، روز دیگر با رفع کنسرت‌ها مردم را سرگرم می‌کند، یک روز با حقوق شهروندی مردم را فریب می‌دهد که باید گفت حقوق اولیه یک شهروند رفاه عمومی است که این دولت به‌هیچ‌عنوان نتوانست حتی نیازهای پایه‌ای یک شهروند را برطرف کند. دولت تدبیر برای فرار از کم‌کاری خود به بحران‌های سیاسی پناه می‌برد.

صالحی امیری، دانش آشتیانی و سلطانی فر هیچ‌کدام حتی کلمه فتنه را به زبان نیاوردند

نماینده مردم ورامین در پاسخ به این سؤال که چرا افرادی در بدنه دولت وجود دارد که همچنان از فتنه حمایت می‌کنند گفت: این خطی است که رئیس‌جمهور و اطرافیانشان می‌دهند که حتی حاضر نیستند از کلمه فتنه استفاده کنند و از آن به‌عنوان یک اتفاق یاد می‌کنند. انگار یک دستورالعملی نوشته‌شده است که نباید از کلمه فتنه استفاده کنند، باید گفت این دستورالعمل را یا اربابان خارجی‌شان نوشته‌اند یا داخلی به آن‌ها داده‌اند؛ به‌طوری‌که از سه وزیری که اخیراً معرفی‌شده بودند خواستیم در جلسات کمیسیون‌ها، جلسات خصوصی و عمومی حداقل فتنه را محکوم کنید و در مقابل آن‌ها حتی اسم فتنه را هم به زبان نیاوردند. مقام معظم رهبری از این کلمه بیش ۲۰۰ بار استفاده کردند که در یادها باقی بماند.

استفاده نکردن از کلمه فتنه در دولت روحانی یک دستور هماهنگ شده است

وی خاطرنشان کرد: مشخص است که موضوع نگفتن کلمه فتنه در دولت یک دستور و هماهنگ شده است. مدام از فتنه ۸۸ از یک اتفاق نام می‌بردند و می‌برند، توصیه می‌کنیم برخلاف جریان ملت حرکت نکنند؛ چون مردمی که هرگاه احساس خطر بکنند با فتنه و فتنه گران مقابله خواهند کرد، بنابراین بهتر است با براعت جویی و اعلام اینکه گناهی انجام‌شده برگردند به دامان ملت.

نقوی حسینی در پایان راه بصیرت افزایی را تبیین سه‌راه دانست و تصریح کرد: اول اینکه چهره فتنه و فتنه گران باید به‌خوبی تفسیر و آشکار بشود، دوم اینکه اهداف پنهان و آشکار سران فتنه و حرکت بر اندازانه آن‌ها باید به‌خوبی به مردم نشان داده شود، سوم اینکه آثار مخرب این حرکت خائنانه در جهت ضربه به‌نظام و منافع ملی ایران به‌خوبی بیان شود. در چنین وقتی است که مردم با چشمانی باز و رصد کامل پی به اهداف شوم خائنان داخلی و دشمنان خارجی خواهند برد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *