با دستگیری ۱۷ نفر

برخورد قاطع پلیس با مخلان نظم و امنیت در شهرستان پردیس

پردیس خبر_ ۱۳ قبضه سلاح سرد (چاقو، قمه، شمشیر، چماق) و ۷ قبضه سلاح گرم از اوباش در شهرستان پردیس کشف و ضبط شد.

🔹 سرهنگ “بهزاد عبدیان” ازبرخورد با اراذل و اوباش در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در پردیس خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری، این طرح به صورت هدفمند، برنامه ریزی شده و با قاطعیت در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمد که تعداد ۱۷ نفر از مخلین نظم و آسایش عمومی دستگیر شدند.

🔹 عبدیان درطرح برخورد با اراذل و اوباش، پلیس پردیس موفق شد تعداد ۱۷ نفر از مخلین نظم و امنیت که اقداماتی از قبیل درگیری های خیابانی، ایجاد رعب و وحشت و مزاحمت نوامیس، تهدید، فحاشی و قدرت نمایی در فضای مجازی و حقیقی انجام داده بودند را دستگیر و تعداد ۲۸ نفر از اراذل اوباش احضار واخذ تعهد کنند.

🔹 در ادامه فرمانده انتظامی پردیس اعلام کرد در این دستگیری ها چندین ۱۳ قبضه سلاح سرد (چاقو، قمه، شمشیر، چماق) و ۷ قبضه سلاح گرم از اوباش کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

🔹 “عبدیان” گفت آنهایی که در سطح شهر اقدام به مزاحمت برای نوامیس، کسبه و شهروندان می نمایند و با درگیری و عربده کشی قصد ایجاد رعب و وحشت دارند، بدانند نیروی انتظامی در کنار مرجع قضایی با آنان قاطعانه برخورد خواهد کرد و اجازه عرض اندام و قانون شکنی به آنها را نخواهد داد.

🔹 سرهنگ عبدیان اظهار داشت: اوباش گری و مزاحمت خیابانی معضل جدیدی نیست اما آنچه که این روزها خانواده ها و کارشناسان مسائل اجتماعی را بیشتر از گذشته نگران کرده، روی آوردن برخی از جوانان و نوجوانان به کارهای خلاف عرف و قانون است که زمینه را برای ورود آنها به جرگه اوباش گری و انگشت نما شدن هموار می کند.

🔹 در پایان فرمانده انتظامی پردیس از شهروندان خواست در کلیه ساعات شبانه روز هرگونه اخبارمربوط به فعالیت مجرمانه اراذل و اوباش را با شماره ۱۱۰ اطلاع رسانی و با شماره ۱۹۷ پلیس ما باشند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir