طی اطلاعیه ای اعلام شد

برخورد جدی نیروی انتظامی با روزه خواران

پردیس خبر_ فرماندهی انتظامی پردیس به مناسبت ماه مبارک رمضان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که پیرو آن پلیس با روزه خواری افراد در ملاءعام به جد برخورد می کند.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت ماه مبارک رمضان در این  اطلاعیه اعلام کرده است؛ بر اساس این اطلاعیه توجه عموم مردم به ویژه متصدیان واحدهای صنفی و اماکن عمومی به رعایت و اجرای موارد زیر جلب شده است: به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و روزه داران گرامی، از هرگونه تظاهر به روزه خواری در ملاء عام، پوشش نامتعارف و کشف حجاب در واحدهای صنفی و اماکن عمومی خودداری شود.

🔹 در صورت صدور مجوز ویژه فعالیت برای مراکز پذیرایی بین راهی، بیمارستان ها می توانند به منظور ارائه خدمات به مسافران و افرادی که دارای عذر شرعی می باشند، با رعایت موازین شرعی و حفظ شئون اسلامی، ضمن استتار مکان به گونه ای که در ملاء عام تظاهر به روزه خواری نشود، فعالیت کنند.

🔹 فعالیت سایر اماکن پذیرایی فاقد مجوز ویژه رمضان از یک ساعت قبل از اذان مغرب(افطار) مجاز است و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، برابر مقررات و ضوابط با متخلفان برخورد خواهد شد.

🔹 کلیه رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه اعم از عمومی و شخصی و مردم برای حضور در پارک ها، بوستان ها و تفرجگاه ها، موظف به رعایت حرمت ماه مبارک رمضان بوده و از هرگونه تظاهر به روزه خواری ، ایجاد آلودگی صوتی و اعمال منافی شئونات اسلامی و اخلاقی اجتناب کنند.

🔹 پلیس در زمان افطار و شب های قدر که حضور و تردد مردم عزیز تراکم بیشتری دارد تلاش می کند با حضور نیروهای خود، رفت و آمد را تسهیل و امنیت را ارتقاء بخشد و البته همکاری مردم و روزه داران بسیار راهگشا خواهد بود.

🔹 پلیس پردیس در این اطلاعیه، با تأکید بر رعایت شئون اسلامی (پرهیز از کشف حجاب، عدم استفاده از پوشش نامتعارف، عدم اختلاط نامتعارف زن و مرد و …) در کلیه واحدهای صنفی و اماکن عمومی، از همه شهروندان گرامی تقاضا شده است در صورت مشاهده هرگونه تخلف و جرایم، مراتب را از طریق پلیس ۱۱۰ و یا نزدیکترین مرکز انتظامی اطلاع دهند تا اقدام لازم صورت گیرد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه