معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران:

برجام تمام مشکلات ما را حل نکرد/ نقدینگی پایین دولت پایین آمده است

معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران به برطرف نشدن تمام مشکلات با برجام اشاره کرده و از نقدینگی پایین دولت سخن گفته و افزود: اگر ما درست عمل کنیم مشکلات مردم برطرف می شود.

محسن نسج همدانی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان پردیس گفت: برجام یک نقطه سفید است و خیلی از مشکلات ما را برطرف کرده اما صد در صد نیست.
وی ادامه داد: برجام یک قطعه از پازل در برخوردهای دشمن با ماست که آن را از آنها گرفته ایم، اما حالا به بحث موشکی ورود کرده و بعد از آن به حقوق شهروندی می پردازند.
همدانی متذکر شد: حقوق بشر در مواردی مثل احکام اعدام ورود می کنند.
معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران تصریح کرد: در برجام اروپا در کنار ما بود اما حالا در موشک روبروی ما ایستاده است، ما در سیاست خارجی دچار مشکلاتی هستیم که همه آنها به موارد داخلی مربوط می شود.
وی اضافه کرد: در کنار بحث برجام ۳۲ میلیارد دلار قرارداد بستیم که الان به ۸ میلیارد رسیده ولی امکان ۱۲ میلیارد شدن را هم دارد.
همدانی خاطر نشان کرد: نقدینگی در دولت پایین آمده و با مشکلات بسیاری مانند پرداخت حقوق مزایا مواجه هستیم.
معاون امنیتی انتظامی استانداری تاکید کرد: ما در داخل کشور دچار بحران اقتصادی شدیم که میتوان آن را مدیریت کرد و راحت ترین آن همکاری سه قوه است.
وی گفت: بعنوان مثال با نشست سران قوا نود درصد مشکلات سپرده گذاران در موسسات ورشکسته برطرف شد.
همدانی افزود: برخی از مشکلات مانند اشتغال ذاتی است، نمیتوان به فردی گفت سرکار نیا و حقوق کافی بگیر.
معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران بیان کرد: در داخل مشکلاتی داریم مثل ناکارامدی ها، بیکفایتی ها و دعواهای سیاسی برخی از مدیران. ما پیش میرویم اما نه با قدرت و تمام توان.
وی افزود: کسانی که به خیابانها می آیند مردم خودمان هستند که سنگ پرت می کنند و شیشه می شکنند.
همدانی ادامه داد: در شلوغی های اخیر ۷۰۰ نفر دستگیر شدند که اقوام برخی از مدیران هم در این میان حضور داشتند اما فقط ۵۰ نفر از آنها دارای سو سابقه بودند.
معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران خاطر نشان کرد: ما اگر درست عمل نکنیم شاهد این اتفاقات خواهیم بود.
وی توضیح داد: هم عوامل خارجی به دنبال این فرصت هستند و در داخل هم برخی ها معتقدند که می توانند به خیابانها بیایند و طلب حقوق کنند<br>
همدانی تصریح کرد: در سال ۹۴ دو مرتبه مبحث آب شرب در پردیس به هیات دولت رسیده بود.
معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران افزود: ممکن است برخی ها از اینکه به خیابان آمدند پشیمان نبودند و اعلام کردند باز هم می آییم، اما این افداد مشکلات اشتغال و … داشتند که مشکل برخی از آنان برطرف شد.
وی تصریح کرد: مشکلات جهیزیه ای، مالی و … برای فردی وجود داشت که توسط سپاه برطرف شد.
همدانی گفت: ما داریم به یک مرحله بحرانی میرسیم، صبر مردم به سر آمدن نزدیک شده است و باید مراقب این موارد باشیم، مردم هنوز مواضع انقلابی خودشان را دارند.
معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران تاکید کرد: ما باید کارهای خیلی بزرگتری انجام دهیم با نشست کنار یکدیگر و برگزاری جلسه می توانیم برخی از مشکلات را برطرف کنیم.
وی در پایان در اتباط با اتفاقات رخ داده در خیابان پاسداران تهران اشاره کرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *