برترینهای مسابقات تی آر ایکس بانوان شهرستان پردیس معرفی شدند

مسابقات کمیته تی ار ایکس شهرستان در دو بخش پلانک و شنا سوئدی به همت هیات ورزشهای همگانی شهرستان‌‌پردیس برگزارشد‌.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر؛ مسابقات کمیته تی ار ایکس شهرستان در دو بخش پلانک و شنا سوئدی به همت هیات ورزشهای همگانی شهرستان‌‌پردیس برگزارشد‌.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان در حاشیه این مسابقات جذاب، ورزش را کلید سلامتی دانست و خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم نشاط و سرزندگی را به جامعه به ویژه به بانوان هدیه کنیم باید ورزش را در اولویت کارها قرار داده و هیات ورزشهای همگانی نسبت به امر توسعه ورزش بسیار نقش مهمی دارد تا پویایی و بالندگی در این حوزه پدیدار، فرهنگ ساز و ماندگار گردد.

درخشان دارا با اشاره به موفقیت های هیات ورزشهای همگانی در سال گذشته اظهار داشت: ورزش همگانی شاهد موفقیت های چشمگیری بوده است لاکن لازم است با تغییر نگرشی که در وزارت ورزش به موضوع همگانی سازی ورزش صورت گرفته است این بار همه برای ورزش را جایگزین ورزش برای همه نماییم و این امر جز با همت جمعی، فرهنگسازی ورزشی، عزم راسخ، همت بلند و تلاش همه ورزش دوستان در راستای گسترش و توسعه سلامت همگانی میسر نخواهد شد.

وی افزود: خوشبختانه در جهت نیل به اهداف عالی ورزش امروز شاهد ثمرات بسیار ویژه ای در ثبت رکورد بانوان بودیم.

مسول کارگروه توسعه فرهنگی ورزشی بانوان هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد اوقات فراغت سالم برای جوانان و بانوان توسعه وترویج و معرفی کمیته های هیات همگانی، ایجاد و نشاط وصمیمیت در بین بانوان، کسب تجربه در کنار رقابت دانست و خاطر نشان کرد: توجه به سلامت بانوان ضامن ارتقای سلامت جامعه و خانواده ها است و ورزش همگانی در انسجام اجتماعی و فرهنگی نقش بسزایی داشته و در شرایطی که مردم به دلیل زندگی آپارتمانی به نوعی به انزوا و افسردگی دچار می شود می تواند تاثیرات مثبتی را ایجاد کند.

وی از حمایتهای سوهانی رییس هیات ورزش های همگانی، نایب رییسان، دبیر هیات و معاونت ورزشی اداره ورزش و شهرداری پردیس قدردانی کرد و به جهت تلاشهای بی دریغ زهره خالقی مسول کمیته تی ارایکس، راحله گودرزی مسئول کمیته ورزشهای روزانه، راوند مسیول کمیته پیلاتس، حمیده خلیلی نایب رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام، سارا سازگار از مربیان فعال که در زمینه اجرا و داوری مسابقات زحمات بسیاری را برعهده داشتند تقدیرکرد.

دارا در پایان افزود: باید فرهنگ تندرست و پر نشاط بودن را از فاکتورهای اصلی ورزش بانوان دانست، تا بانوان ورزشکاران مادری سالم و همسری با نشاط برای خانواده شوند.
در ادامه ندا مژده جو نایب ربیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان‌پردیس؛ تاکید کرد: ورزش همگانی صرفا جهت سلامتی کلیه اقشار و شهروندان در کلیه سطوح سنی و جنسی است و یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی و بالا بودن سطح رفاه و تامین اجتماعی و معیار پویا بودن در جامعه محسوب میشود که باعث خرسندیست، بانوان از برنامه های هیات همگانی شهرستان همواره استقبال خوبی به عمل می اورند.

نایب رئیس هئیت ورزش های همگانی شهرستان با بیان آمادگی هئیت ورزش های همگانی برای تعامل با ادارات، تصریح کرد: ورزش شهرستان رو به رشد است و فعالیت‌های خوبی در حوزه ورزش صورت گرفته و نهاد‌ها و ادارات دیگر با هیئت‌های ورزش های همگانی همکاری بیشتر داشته باشند، ورزش مخصوصا ورزش بانوان با شتاب بیشتری رشد پیدا خواهد کرد و شاهد توفیقات خوبی در ورزش شهرستان خواهیم بود.

مژده جو با اشاره به مسابقات هئیت ورزش های همگانی، بیان کرد: این هئیت بنا به مناسبت های مختلف اقدام به مسابقات و ورزش های همگانی دربخش بانوان می نماید و باشگاه ها و ورزشکاران با حضور در این مسابقات توان خود را به نمایش می گذارند.

گفتنی است در پایان به نفرات برتر هر بخش حکم قهرمانی و جوایز اهدا شد.
اسامی نفرات به شرح ذیل میباشد؛
بخش پلانک
سمیرا نصرالهی به مربیگری زهره خالقی با رکورد
یکساعت و سی ثانیه قهرمان
مریم شیر علی از ورزشکاران باشگاه شهر تهران با رکورد۱۶ دقیقه و سیزده ثانیه نفر دوم
ثنا مرادی ورزشکار ۷ ساله باشگاه شهدای گمنام با رکورد ۷ دقیقه مقام سوم

بخش شنا سوئدی
سوگند علی ابادی با رکورد ۶۵ مقام اول
حدیثه قادری با رکورد ۴۵ مقام دوم
یاسمن صادقی با رکورد ۴۱ مقام سوم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *