ششمین جلسه شورای هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس برگزار شد

ششمین جلسه شورای هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پردیس خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری، ششمین جلسه شورای هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس، به ریاست مدیر ستاد بحران فرمانداری و حضور روسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
محمد درفکی مدیر بحران فرمانداری در ابتدا هدف از تشکیل این جلسه را تسریع در تشکیل کارگروه های تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی، سیل و آب و فاضلاب و سرمازدگی و مخاطرات کشاورزی ذکر کرد و گفت: قانون تشکیلات سازمان مدیریت بحران کشور، پیرامون آیین نامه اجرایی و کارگروه های تخصصی چهارده گانه آن موارد لازم را تشریح کرد است و لازم است در شهرستان نیز بر حسب نیاز اقدامات لازم براساس دستورالعمل ها انجام گیرد.
رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی شرق تهران نیز ضمن ارائه گزارش از چگونگی تامین مواد نفتی این حوزه، آمادگی شرکت را برای تامین و ذخیره سازی سوخت جایگزین اعلام کرد.
در ادامه پیشنهادات و نیازهای ادارات توسط اعضای حاضر مطرح و پیرامون موارد مظرح شده تبادل نظر صورت گرفت.
احداث واحد سوختگیری و دوگانه سوز کردن تجهیزات، ماشین آلات و تاسیسات ادارات، اتخاذ تدابیر لازم برای ذخیره سازی سوخت، اطلاع رسانی به موقع ادارات در مواقع بحرانی و بررسی و ارائه پیشنهادات اداره جهاد کشاورزی برای جلوگیری از سرمازدگی باغات از مصوبات این جلسه بود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *