با حضور کارشناسان صداسیما برگزار شد؛ نشست تبیین رسانه در فرمانداری شهرستان پردیس

پردیس خبر_ نشست تبیین رسانه تراز انقلاب با حضور فرماندار شهرستان پردیس، دبیر «قرارگاه مسجد» معاونت سیما در رسانه ملی  برگزار شد. 

🔹 در راستای توجه ویژه فرمانداری شهرستان پردیس بر فعالیت رسانه ها و آغاز تحولی انقلابی در این حوزه عصر روز گذشته با حضور ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس، دکتر مهدی حاجی دبیر قرار گاه مسجد صداسیما، دکتر کریمی صالح مشاور رسانه ای فرمانداری شهرستان پردیس و جمعی از فعالین رسانه ای منطقه جلسه ای با عنوان «نشست تببین رسانه تراز انقلاب اسلامی» در سالن جلسات فرمانداری شهرستان پردیس برگزار شد.

🔹 در ابتدای این نشست فرماندار پردیس ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک رجب و همزمانی آن با دهه گرامی فجر اظهارداشت: با توجه به اهمیتی که رسانه و تاثیر گذاری آن در سطح جامعه دارد تاکنون سه جلسه در همین حوزه با متولیان و فعالان رسانه ای از سوی فرمانداری شهرستان پردیس برگزار شده است و تلاش داریم برنامه ها مطابق آنچه مدنظر رهبر انقلاب اسلامی و جوامع دینی است تدوین و اجرا شود.

🔹 وی در ادامه خاطر نشان کرد: شناسایی و حمایت از فعالین رسانه ای در  مساجد و تقویت استعدادهای برتر در این حوزه از جمله اقدامات پیش روی ماست.

🔹 فرماندار شهرستان پردیس مسجد را مبنای فرهنگی جامعه اسلامی خواند و تصریح کرد: به تاکید فرمایش امام خمینی (ره) ما انقلاب کردیم که مساجد را اداره کنیم، زیرساخت های فرهنگیما باید در همین مساجد بنا شود و فرمایش بنیانگذار انقلاب نشان می دهد آنقدر مسجد مهم هست که این انقلاب برای اداره مساجد بوجود آمده.

🔹 پور ابراهیم تاکید کرد: امروزه رسانه بخشی  از زندگی انسان هاست و ما اگر در انقلاب توجه ویژه به آن نداشته باشیم آسیب می بینیم.

🔹 وی ادامه داد: امپراطوری رسانه در حال اداره دنیاست و الان نیاز است در این عرصه پیشگام باشیم.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه