با حضور استاندار تهران برگزار شد؛ برپایی مراسم معارفه فرماندار جدید پردیس در مصلی نماز جمعه

پردیس خبر_ امروز همزمان با نماز مغرب و عشا و در مسجد الغدیر پردیس بعنوان اولین بار مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان پردیس برگزار شد.

🔹 طبق این گزارش؛ ابتدای مراسم پس از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان پردیس سخن گفت و ضمن تشکر از برپایی این مراسم در مصلی نماز جمعه شهرستان برای اولین بار در شهرستان گفت: این اولین باری است که یک استاندار در مصلی نماز جمعه شهرستان پردیس حضور دارد و این نشانه مردمی بودن وی بوده که مراسم تودیع و معارفه در این مکان برگزار شده است.

🔹 وی با اشاره به مشکلات فعلی شهرستان پردیس و ارائه گزارشی در این جلسه خاطرنشان کرد: امیدواریم فرماندار جدید شهرستان که فردی بومی و جهادی و از فعالین فرهنگی و اجتماعی این منطقه بوده است با تلاش و سابقه خوبی که دارد بتواند گام بلندی در رفع مشکلات مردم و شهرستان بردارد.

🔹 همچنین در ادامه مراسم منصوری استاندار تهران با اشاره به جمعیت بالا حاضر در معارفه و استقبال مردم از مراسم گفت: این حضور از جنس مطالبه است و ما هم بدنبال این هستیم که مردم خودشان حضور داشته باشند و کشور را اداره کنند.

🔹 وی تاکید کرد: از فرماندار جدید توقع کار جهادی، رفع مشکلات مردم و رونق خیریه ها و حسینیه ها را داریم و این از مهمترین مأموریت های فرماندار جدید ما در پردیس است.

🔹 استاندار تهران خاطر نشان شد: بین مردم و مسئولین هیچ فاصله و حائلی نباید باشد، درب اتاق فرماندار به روی مردم باید باز باشد و وظیفه اصلی رفع مشکلات مردم باشد.

🔹 استاندار تهران فرماندار را تشبیه به یک پدر برای شهرستان کرد و افزود: فرماندار در جایگاه پدری می نشیند و در عین پرداختن به برنامه های کلان شهر باید به جزییات زندگی مردم نیز توجه داشته باشد مبادا فردی در آن شهر سر گرسنه به زمین بگذارد.

🔹 منصوری همچنین اظهارداشت: ما کارهای زیاد و مهمی در شهرستان پردیس داریم، این شهر مردم متدینی دارد اما زیرساخت های خوبی در شهر وجود ندارد و دستگاه های اجرایی باید این مطالبات را پیگیری کند.

🔹 وی افزود: فرماندار باید مرکز همدلی و وحدت مسئولین باشد مخصوصاً شورای تأمین که حکم ستون فقرات را دارد.

🔹 استاندار تهران تاکید کرد: توجه و رسیدگی به محرومین و مستضعفین باید در سرفصل دستگاه های اجرایی و برنامه کاری فرماندار قرار گیرد.

🔹 ایشان یادآور شد: مسئولان همه یک شأن بیشتر ندارند و آن‌هم نوکری و خادمی مردم است و مسئول هر چقدر متواضع تر باشد برکت بیشتری به شهر جاری می شود.

🔹 استاندار تصریح کرد : توقع ما از همه دستگاه های اجرایی اینکه که به درد مردم می‌رسند با کار جهادی مشکلات را حل کنند.

🔹 وی به پتانسیل جوانی و روحیه جهادی پوربراهیم فرماندار جدید پردیس اشاره داشت و گفت: ایشان مورد حمایت ما و مردم حزب الهی خواهند بود برای ایشون آرزوی موفقیت داریم.

🔹 منصوری افزود: برخی از دوستان انتقاد بر کم بودن تجربه ایشان داشتند و هزینه آن با بنده است اینکه یک جوان مومن انقلابی مورد حمایت امام جمعه و ارزشی ها باشد این سرمایه خوبی برای شروع کار است و بعد تجربه در مدت کمی حل می شود.

 

🔹 پور ابراهیم فرماندار جدید در این مراسم پس از اعطای حکم از سوی استاندار ضمن حضور پرشور مردم شهرستان در حین مراسم گفت: از اعتمادی که استاندار محترم تهران به بنده بابت قبول این مسیولین داشتند تشکر میکنم و امیدوارم با خدمت به مردم وظیفه خود را بخوبی انجام دهم.

🔹 وی همچنین گزارشی از برنامه های خود در شهرستان پردیس ارایه داد.

🔹 در پایان این مراسم مردم به گفتگو با فرماندار جدید و استاندار پرداختند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه