عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

باید سازکارهای تجارت بین المللی را متناسب با استانداردهای جهانی بستر سازی کنیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باید سازکارهای تجارت بین المللی را متناسب با استانداردهای جهانی در کشور بستر سازی کنیم، با چنین اقدامات زیر بنایی در حوزه تجارت با دنیا می توان تاثیر پذیری اینگونه روابط تجارت بین المللی را بر اقتصاد بیمار و فرسوده کشور بالا ببریم.

ابراهیم نکو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد ورود هیئت های اروپایی برای سرمایه گذاری در ایران اسلامی گفت: ایران اسلامی گنجینه ای بزرگ برای دنیا جهت رونق بازار تجاری این قبیل کشور ها به شمار می رود، کشور هایی که در آن زمانها دشمن بودند اکنون از کشور های متقاضی جدی برقراری ارتباط تجاری با ایران هستند.
وی با تاکید بر اینکه دشمن را نباید دست کم گرفت و باید در روابط تجاری جوانب مختلف را در نظر گرفت، تصریح کرد: این فشارهای نظارتی و محدودیت های ایمنی را باید برای کشورهایی نظیر فرانسه و انگلیس اعمال کرد که سالها در جبهه دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران از تمام ابزار و تجهیزات خود استفاده کردند.
نکو با تاکید بر اینکه باید سازکارهای تجارت بین المللی را متناسب با استاندارد های جهانی در کشور بستر سازی کنیم، اضافه کرد: با چنین اقدامات زیر بنایی در حوزه تجارت با دنیا می توان تاثیرپذیری این گونه روابط تجارت بین المللی را بر اقتصاد بیمارو فرسوده کشور بالا ببریم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید بستر حضور سرمایه گذاران و تجار داخلی را در این قبیل کشورها برای آشنایی بیشتر با ابزار جدید تکنولوژی ها در بحث تجارت و شناخت از فضای تجارت بین المللی فراهم کنیم و زمینه ارزآوری برای ایران اسلامی را فراهم سازیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *