دسته گلی دیگر از مسکن مهر پردیس:

بانوی متقاضی مسکن مهر پردیس آواره شد

بانوی متقاضی مسکن مهر پردیس به علت عدم تحویل مسکن خود در پارکینگ زندگی می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، از مدتها پیش مسئولین شرکت عمران شهر جدید پردیس از افتتاح مسکن مهر و تحویل تعداد بالایی از آن تا پایان سال گذشته سخن می گفتند. که این امر به بهانه ها یا دلایل مختلف محقق نشد.
حال خانمی با انتشار عکس خود در تلگرام نوشته است: “تورو خدا به دادم برسید، سه سال است پولم را برای مسکن مهر پردیس ریخته ام ۲۰ روز است که صاحبخانه اسبابم را داخل پارکینگ ریخته است توی این گرما با بچه هام کنار ماشین ها زندگی میکنیم. خدایا فریاد رسم باش.”
این درحالی است که متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس در بهمن ماه سال گذشته شکواییه ای را در خصوص عدم تحویل واحدها تنظیم و جهت رسیدگی به دیوان عدالت اداری تقدیم کرده اند.
در ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری که برای سومین بار قرار بود واحدهای مسکن مهر افتتاح شود و نشد مدیر عامل وقت شرکت عمران شهر جدید پردیس تقصیر را گردن برخی ادارات و نهادهای دیگر انداخته و گفته بود: حسین رجب صلاحی مدیرعامل شهر جدید پردیس درباره دلایل لغو برنامه افتتاح بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس توضیح داد: همه برنامه‌ریزی‌ها و اقدام‌ها برای افتتاح این تعداد واحد مسکن مهر در فاز ۱۱ پردیس انجام شده بود و قرار بود امروز صبح (سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت) این واحدها با حضور نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شود اما ارسال‌ نامه‌ای از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران سبب شد این برنامه به تعویق بیفتد.
وی افزود: شب گذشته (۱۳ اردیبهشت) مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در نامه‌ای اعلام کرد واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ باید بعد از تحویل گرفتن سیستم آبرسانی این فاز شهر جدید پردیس افتتاح شود و همین امر باعث شد تا واگذاری این واحدها تا دو هفته دیگر به تأخیر بیفتد.
رجب‌صلاحی با بیان این‌که کنتور آب، کنتور برق و کنتور گاز این واحدها در محله ایران‌شهر پردیس نصب شده است ادامه داد: می‌توانستیم با افتتاح نمادین این واحدها به صورت موقت و به مرور افتتاح واحدها را آغاز کنیم چرا که کنتور آب، کنتور برق و هم کنتور گاز برای این واحدها نصب شده است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خرداد ماه سال جاری،۴ مدیرعامل در سه سال و زیر ۵ درصد پیشرفت فیزیکی. اینها حکایت شرکت عمران شهر جدید پردیس و پروژه‌های مسکن مهر آن از سال ۹۲ تاکنون است. اوایل سال ۹۳ مهدی هدایت به عنوان یکی از معدود مدیران باقیمانده از دولت قبل پس از ماه‌ها حرف و حدیث برکنار شد و سرپرستی شرکت عمران پردیس به ولی‌پور سپرده شد.
یکی از ویژگی‌ها مدیریت تقریبا سی ماهه هدایت رضایت توام متقاضی، پیمانکار و شرکت عمران از کارهای اجرایی در طرح مسکن مهر بود. فعالیت‌های شبانه‌روزی، مدیریت بر کارکرد و همزمان بر هزینه کرد، تعامل با متقاضی و پیگیری مشکلات آنان، همراهی با اعضای هیئت مدیره شرکت عمران و بالعکس، پیگیری مستقیم برخی موارد از دولت و تعامل مثبت گونه و فشارهای لازم به پیمانکاران از جمله مواردی بود که باعث شده بود تا اردیبهشت ۹۳ نه پروژه‌ای از واحدهای مسکن مهر متوقف و تعطیل شود و نه این‌که پیمانکاران ناراضی باشند.
این در حالی بود که ورود مدیر جدید به شرکت عمران و عدم آشنایی وی با مشکلات مسکن مهر پردیس در نهایت باعث شد تا در رویدادی عجیب طلب پیمانکاران این طرح در یک بازه زمانی یکساله منفی شود و به همین دلیل نیز شماری از پیمانکاران دست از تکمیل واحدها بکشند. چالش مدیریتی شاخصه بارز شرکت عمران پردیس از اردیبهشت ۹۳ تا اوایل سال ۹۴ بود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

9 دیدگاه

 1. پارسا

  سلام
  این نتیجه بی کفایتی جناب آخوندی و بی مسوولیتی مسوولان دست اندر کار میباشد
  وهمچنین دولت روحانی هم نظری به قشر کم در آمد جامعه ندارند متاسفانه

 2. میثم رضاپور

  آقای روحانی دولت تدبیر و امید مشاهده فرمودید این زن آواره بی خانمان را این تازه یکی از میلیونها بی خانمانی است که علنی شده است خدا می داند که نفرات بعدی در صف هستند و کی حکم تخلیه آنها صادر خواهد شد در این ماه رمضان از خدا بترس چرا که حتما در این شبهای قدر که پشت سر گذاشتیم خصوصا اه زنان و کودکان یتیم برایتان سرنوشتی رقم نخورد که حسره الدنیا و الاخره شوید دنیا دوروز است و پادشاه و وگدا در کنار هم خواهید بود پس خود به حساب خود برس قبل از این که به حسابتان برسند مردم دیگر از وعده های دروغ خسته شدن فقط عمل و تحویل سریع مسکن هایشان را می خواهند

 3. متقاضی مسکن مهر

  با سلام.منم ۴ ساله ثبت نام کردم و تمام پولی که داشتم رو برای این طرح دادم.به امید خانه دار شدن.ولی افسوس که تو این مملکت چیزای خوب واسه اون بالایی هاست.کاش جای این همه دزدی و اختلاص و حقوق های نجومی کمی به درد مردم میرسیدید.من که واقعا از زندگی تو این کشور خسته شدم.کاش هرگز تو ایران به دنیا نمیومدم.از ایران و ایرانی بودن متنفرم.عین خر کار میکنیم ولی پولمون رو میدیم به یه مشت از خدا بی خبر

 4. یه اواره دیگه

  امثال این خانواده متاسفانه زیادند. خانواده هایی که زن و شوهر هر کدام تو خونه پدر مادر خودشون زندگی میکنند جدا از هم. خانواده ایی که از هم پاشیده شده و پدرانی که زیر مشکلات فراوان فوت شدند. و …. به تمام این خانواده ها و بچه های اونها مدیونید . به دختر کوچولوی من بیشتر از همه.

 5. امیر آواره پردیس مسکن مهر فاز5

  دیگه والا انتظار دارید چی بگم؟
  چیزی نمونده منم به سرنوشت این خانم دچار بشم.
  واگذارتون میکنم به خدا،ان شاءالله خودش جواب این ظلما رو بده.
  مسکن مهر پردیس فاز ۵

 6. حمید

  وضعیت بسیاری از ما متقضیان نامطلوب است ، مسئولین جای گرم و نرم نشسته اند و به فکر ما نیستند
  چرا مسئولین به فکر نیستند ؟ چرا به وظایفشان عمل نمیکنند؟

 7. اجاره نشین منتظر پردیس

  بادروغها و سهل انگاریهای این دولت بزودی همه ما متقاضیان مسکن مهر پردیس به روزگار این بانوی محترم دچار خواهیم شد.

 8. امیریارمحمدی

  خدا ب حق همین روزای عزیز از باعث و بانیش نگذره اینها بدونن م صبر مردم هم حدی داره و وای ب روزی ک لبریز بشه

 9. فرهاد نیا

  سلام به اقای وزیر بگید متقاضیان مسکن مهر همه دست دعا برایتان بلند کردن در این لحظات دعا و اذان موقع افطار با زبان روزه و نفرینتان میکنند بخاطر این همه خدمت که به مردم میکنید و حتما برای خودتان پاداش ملیونی هم با اضافه کار و جق جلسه و سخنرانی هم میگیرید با پولهای متقاضیان مسکن مهر .