مسئول واحد ورزش شهرداری کهریزک:

بانوان والیبالیست شهرداری کهریزک بر سکوی اول مسابقات شهرستان ایستادند

تیم بانوان والیبالیست کهریزک با غلبه بر حریفان خود، مقام اول مسابقات والیبال را بین شش تیم شهرستان ری و ورامین از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از تهران نیوز، تیم بانوان والیبالیست کهریزک با غلبه بر حریفان خود، مقام اول مسابقات والیبال را بین شش تیم شهرستان ری و ورامین از آن خود کرد.

«سعید رافضی» با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته تربیت‌بدنی مسابقات متعددی در رشته های ورزشی مختلف بین ورزشکاران شهرداری کهریزک و سایر تیم‌های ورزشی برگزار شد که در پایان این دوره از مسابقات که روز پنجشنبه ۲۰ آبان ماه در مجموعه ورزشی تختی برگزار شد، بانوان والیبالیست شهرداری کهریزک توانستند با غلبه بر حریفان خود به مرحله نهایی راه یافته و سپس با شکست دو بر یک تیم بانوان باقرشهربه مقام اول مسابقات دست بیابند.

مسئول واحد ورزش شهرداری کهریزک افزود: این مسابقات بین شش تیم بانوان شهرداری کهریزک، باقرشهر، فرهنگسرای ولا، تیم سالن الغدیر باقرشهر، آذرخش ورامین ، وحدت شهرری و الزهرای شهرری برگزار شد.

وی در تکمیل این خبر اظهار داشت: این مسابقات با هدف ایجاد رقابت دوستانه و افزایش مهارت های ورزشکاران بین تیم های والیبال بانوان شهرستان ری و ورامین برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *