بازهم کم فروشی در نانوایی ها

پردیس خبر_ بازرس اصناف شهرستان پردیس از برخورد جدی با کم فروشان و افرادی که عرضه نان خارج از محدوده دارند خبر داد.

🔹 در پی گزارشات مکرر از سوی شهروندان و مشکلات برخی نانوایی ها در سطح شهر به همراه نماینده بخشداری بومهن و بازرسین اصناف به چند نانوایی در شهر بومهن رفته و مشکلات از نزدیک بررسی شد.

🔹 حضور سرزده بازرسین اصناف در پی تخلف چند نانوایی در بومهن بهمراه تیم پردیس خبر و گفتگو با مردمی که معترض بودند، یکی دیگر از مواردی است که نشانه توجه رسانه و مسئولین نسبت به درخواست های مردمی است که خدمت را سرلوحه اصلی کارشان قرار داده اند و رضایت مردم را در پی دارد.

🔹 “معین رحیمی” بازرس اتاق اصناف شهرستان پردیس در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: متاسفانه در پی بازدیدی که از چند نانوایی در پی گزارش ها داشتیم تخلفاتی وجود داشت که برخوردهای لازم با آنها انجام شد.

🔹 وی افزود: در یکی از نانوایی ها وزن هر چانه نزدیک به ۱۰۴ گرم کم بود که تخلف به تعزیرات ارجاع و برخورد جدی صورت گرفت و نانوایی دیگری مردم گلایه داشتند که نان بدستمان نمی‌رسد و اکثر اوقات پخت نان برای بسته بندی فروشگاه ها و مراکزی دیگر انجام می شود که این تخلف نیز بطور جدی با آن برخورد می شود.

🔹 رحیمی تاکید کرد: عرضه نان برای خارج از محدوده ممنوع است و نانوا تنها در صورتی مجاز به کار خواهد بود که آرد و نان اضافه باشد، الویت اصلی پوشش شهروندان ساکن در محل است و با نانوایی هایی که نان دست مردم نمی دهند به بهانه بسته بندی برای مراکز دیگر شدیدا برخورد می شود.

🔹 وی در پاسخ به اینکه چرا با وجود تذکرات و جرائم برخی از نانوایی ها مرتبا بعد گذر زمان تخلف را مجدد انجام می دهند و آیا با این افراد برخورد جدی تری نخواهد شد؟ گفت: اخیرا جرایم نانوایی های متخلف بالاتر رفته تا عامل بازدارنده ای برای تکرار تخلفات باشد و بهمین دلیل در حال حاضر جرائم کاهش یافته است.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir