عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بازرسی ها نباید سیمای دزدی سیاسی داشته باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بازرسی های آژانس از مراکز نظامی و هسته ای ایران اسلامی نباید سیمای دزدی سیاسی داشته باشد.

ابراهیم نکو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد موضع ایران اسلامی در روند توافقات هسته ایران با قدرت های جهان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان اجازه سرکشی غربی ها و دخالت های آنها در امور داخلی را نخواهد داد.
وی تصریح کرد: در صورتی قانون بازرسی از مراکز نظامی و هسته ای ایران اسلامی را قبول می کنیم که متناسب با استاندارد های بین المللی بوده و رنگ و بوی جاسوسی نداشته باشد .
نکو با تاکید بر اینکه بازرسی ها از مراکز نظامی و هسته ای ایران اسلامی نباید سیمای دزدی سیاسی داشته باشد، اضافه کرد: هیچگونه مصاحبه ای هم با دانشمندان هسته ای ایران اسلامی انجام نخواهد شد زیرا در این راستا یک بار صابون آنها بر تن ما خورده است و شاهد ترور دانشمندان هسته ای بوده ایم .
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این موضوع که دنبال سلاح هسته ای نیستیم، ابراز داشت: مقام معظم رهبری در این راستا فتوای حرام بودن سلاح هسته ای را صادر کرده اند و در هرمسئله ای پیرو ولایت فقیه می باشیم .
وی اظهار داشت: شاه راه حل و رفع معضلات اقتصادی کشور اقتصاد مقاومتی است و این تفکر ارزشی مقام معظم رهبری را باید به حوزه های مختلف تزریق کرد و به آنها ساختار مقاومتی داد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *