تکمیل پروژه های مسکن مهر

بازدید ویژه سرپرست شرکت عمران از عملیات‌های اجرایی در فاز ۵ پردیس

پردیس خبر_ صبح امروز پنج‌شنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۱، جابر انصاری با حضور در بخش شمالی و جنوبی فاز ۵، به صورت ویژه از این فاز بازدید کرد.

🔹 پروژه‌های مختلف عمرانی اعم از پروژه‌های روبنایی، مشارکتی، فضای سبز، مسکن مهر، زیرساخت‌ها و… در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم از سوی سرپرست شرکت عمران برای تکمیل عملیات‌ها صادر شد.

🔹 سرپرست معاونت فنی و اجرایی، مدیر فنی و اجرایی، مدیر املاک شرکت عمران، مدیر طرح فازهای ۵ و ۹، مهندسین مشاور و ناظرین نیز در این بازدیدها حضور داشتند.

🔹 پروژه‌های توسعه شهرسازی ایرانیان، رکن اسکان بین الملل، راه و ابنیه فاخر دامون، آرنوسار، طرح و ساخت سام، بتن نما، شهرسازان ستایش، عمران پیشه مانا و پرهام پارینا از جمله پروژه‌های فاز ۵ بودند که امروز مورد بازدید و ارزیابی میدانی توسط سرپرست شرکت عمران قرار گرفتند.

🔹 جابر انصاری ضمن دستورات لازم به انبوه‌سازان برای تکمیل باقیمانده پروژه‌ها، از ظرفیت تهاتر برای پرداخت مطالبات به هر سازنده خبر داد و اعلام کرد در روزهای اخیر پرداختی‌های مالی مناسبی به هر انبوه‌ساز صورت گرفته و این روند ادامه خواهد داشت.

🔹 با تاکید سرپرست شرکت عمران در این بازدید، هرگونه پرداخت نقدی و تهاتری به انبوه‌سازان، صرفا بر اساس اجرای تعهدات و مشاهده فعالیت قابل قبول کارگاه‌ها، خواهد بود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir