به منظور بررسی روند طرح های عمرانی و خدماتی؛

بازدید اعضای شورای اسلامی و شهردار پردیس از پروژه های عمرانی انجام شد

‍ به منظور بررسی روند طرح های عمرانی و خدماتی بازدید اعضای شورای اسلامی و شهردار پردیس از پروژه های عمرانی انجام شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، این بازدید با حضور حسن لاله نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس، شهاب شکاری رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس، کورش گلریز شهردار پردیس […]

‍ به منظور بررسی روند طرح های عمرانی و خدماتی بازدید اعضای شورای اسلامی و شهردار پردیس از پروژه های عمرانی انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، این بازدید با حضور حسن لاله نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس، شهاب شکاری رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس، کورش گلریز شهردار پردیس و … انجام شد.

در جریان این مهم، طرح هایی نظیر مسیر کمربندی جنوبی و پل «آب انجیرک»، مجموعه ورزشی در دست احداث در بلوار شهید چمران، مسیر سلامت و … مورد بازدید قرار گرفت.

هدف از بازدید صورت گرفته، بررسی روند اجرا، رفع موانع احتمالی و تسریع در انجام امور عمرانی پروژه های مذکور بود.

مسیر کمربندی مذکور در کریدور جنوبی شهر قرار دارد که مراحل عمرانی آن طی سال جاری کلید خورد.

یکی از مهمترین نقاط کمربندی جنوبی پردیس، احداث یک دهانه پل در منطقه «آب انجیرک» این شهر است که تا طی روزهای آینده تکمیل می شود.

مسیر مذکور در ادامه احداث، دارای دو شاخه شامل راه منتهی به بلوار «خرمشهر» در محله «پردیسان» و سایت ۶ هزار واحدی مسکن مهر و همچنین مسیر منتهی به بلوار «جانبازان جنوبی» و حاشیه بوستان «ولایت» است.

با تکمیل مسیر کمربندی جنوبی پردیس، نیاز شهروندان برای دسترسی به محله های مختلف مسکونی، بدون ورود به ترافیک نسبتا سنگین نقاط مرکزی و اغلب پرازدحام صورت می گیرد.

بدین ترتیب، شهروندان بعد از ورود به شهر از پل «خلیج فارس» به جای تردد از میادین «امام خمینی(ره)» و «عدالت»، از خیابان «نخلستان» به انتهای بلوار «فروردین جنوبی» و سپس به فازهای سه و چهار دسترسی خواهند داشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *