بازدید استاندار یزد از پارک فناوری پردیس

پردیس خبر _ استاندار یزد از پارک فناوری پردیس بازدید کرد و در این برنامه علاوه بر آشنایی با بخش های مختلف پارک، از پردیس‌های نوآوری و دانش بازدید به عمل آمد.

🔹این بازدید که به میزبانی مهدی صفاری نیا رییس پارک، مجتبی جباری پور مدیر کل ترویج و توسعه خوشه های نوآوری، محمد صالح خالقی دبیر شبکه فن بازار ملی ایران و سید علی عمرانی رئیس دبیرخانه بنیاد مصطفی(ص) صورت گرفت، مهران فاطمی استاندار یزد و هیات همراه از پارک بازدید کردند.

🔹در این برنامه که با هدف انتقال تجربه صورت گرفت، بازدیدکنندگان با حضور در فاز یک پارک با فعالیت‌ها و اقدامات تخصصی پارک فناوری پردیس برای توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری کشور آشنا شدند.

🔹استاندار یزد در این بازدید گفت: با توجه به ظرفیت هایی که استان یزد دارد به دنبال میزبانی از دانشمندان جهان اسلام در هفته جایزه مصطفی(ص) هستیم.

🔹وی اظهار داشت: یزد استان چهار صنعتی کشور است و ظرفیت های مناسب صنعتی استان می تواند زمینه ساز همکاری های فناورانه میان پارک فناوری پردیس و پارک علم و فناوری استان یزد باشد. امیدوارم که بتوانیم از تجربیات مثبت پارک فناوری پردیس برای توسعه پردیس های فناوری در استان یزد و منطقه ویژه فناوری استان به وسعت ۵۰۰ هکتار استفاده کنیم.

🔹در این بازدید مقرر شد در زمینه های اجرای طرح صدف و گسترش فعالیت فن بازار منطقه ای یزد همکاری های دو طرفه بیشتری صورت گیرد. برگزاری تور ویژه مدیران مرتبط با حوزه علم و فناوری استان یزد از پارک فناوری پردیس یکی دیگر از تصمیمات این جلسه بود.

 

🔹بازدید نمایشگاه محصولات فناورانه پارک، بازدید از فضای کار اشتراکی کواپ، بازدید از فازهای مختلف پارک و بازدید از نحوه اتصال دانشگاه آزاد به ناحیه نوآوری پردیس و حضور دانشجویان در فضای پارک از دیگر برنامه های حضور هیات یزدی از پارک فناوری پردیس بود.

 

🔹شایان ذکر است، جایزه مصطفی (ص) هر دو سال یک بار در هفته وحدت برگزار می شود.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس