اولین شهید مدافع حرم در شهر پردیس تشییع شد

شهید حیدری چهارمین شهید مدافع حرم شهرستان پردیس، اولین شهیدی بود که در شهر پردیس تشییع شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر محمد لاله شهردار پردیس در مراسم تشییع شهید مدافع حرم در شهر پردیس گفت: از شهدای مدافع حرم این اولین تشییعی است که در شهر پردیس اتفاق می افتد و نکته قابل توجه آن است که این شهید به پیروی از سلاله پاک پیامبر اسلام (ص) و دفاع از ناموس ائمه اطهار(ع) و در جهت حفظ و حراست از حرم ائمه اطهار شهید شده است.
وی با اشاره به بی سر بودن این شهید اظهار داشت: این شهید بی سر به دست داعشیان تکفیری و به شکلی فجیح به شهادت رسیده است که امروز با شکوه تمام مردم شهر پردیس کار تشییع پیکر این شهید را از میدان عدالت تا پارک شهریار منتهی می شود.
لاله تاکید کرد: با حضورمان نشان دادیم که اولا به ارزش هایی که شهدا برای آن به شهادت می رسند پای بند هستیم و دوم آنکه بتوانیم هم فرهنگ ایثار و شهادت و هم فرهنگ عفاف و حجاب را که از حضرت فاطمه (س) به یادگار داریم، فرهنگ سازی کنیم.
شهردار شهر پردیس اذعان داشت: ان شاالله همه ما پاسدار خون شهدا و دنباله رو آرمان های پاک آنها باشیم و به پیروی از ائمه اطهار (ع) بتوانیم دین کوچکی به شهدا ادا کرده و راه شهدا و امام شهدا در مملکتمان و در ایران اسلامی مان پایدار و مستمر باشد.
لاله بیان کرد: قطعا همه ما می دانیم که فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله) که اگراین رشادت ها، از جان گذشتگی ها و شهادت ها نبود امروز در استان های غربی مان و به تعبیری در شهر کرمانشاه باید با داعشی های تکفیری مقابله می کردیم.
شهردار پردیس ادامه داد: همه ما قدردان این شهدا هستیم. دفاع از حرم امن الهی ائمه (ع) و دفاع از مرزهای ایران اسامی در بیرون مرزهای ما اتفاق می افتد و این حضور مردم نشان دهنده این است که همه این موضوع را می دانند و به جهت ارج نهادن به شهید و ارج نهادن به ایران اسلامی حضور پیدا کرده اند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *