با حضور ۲۸ تیم؛

اولین دوره لیگ فوتسال فناوران در پارک فناوری پردیس برگزار می شود

پردیس خبر _ همزمان با بازی های جام جهانی و با حضور ۲۸ تیم، اولین دوره لیگ فوتسال فناوران در پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

🔹اولین دوره مسابقات فوتسال «لیگ فناوران»، جام جایزه بزرگ پارک فناوری پردیس با حضور تیم‌هایی از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، شتابدهنده‌ها، استارتاپ‌ها و همه فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری تهران از روز شنبه ۲۸ آبان ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

🔹مراسم قرعه کشی اولین دوره لیگ فوتسال فناوران جهت تعین جدول زمانبندی مسابقات عصر زوز ۲۴ آبان ماه با حضور سرپرستان ۲۸ تیم شرکت کننده برگزار شد و طی این جلسه قوانین بازی‌ها و اطلاعات مورد نیاز در خصوص نحوه حضور در لیگ به سمع سرپرستان تیم‌های شرکت کننده رسید.

🔹امین رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس بعنوان رییس این جلسه در مسابقات ضمن ابراز خشنودی از ایجاد این فرصت برای شرکت‌های دانش بنیان در حوزه ورزش اعلام کرد: در مسابقات پیش رو ۲۸ تیم در قالب ۷ گروه به رقابت می‌پردازند و جای امیدواری است توانستیم در لیگ فوتسال امسال از مرز جغرافیایی پارک فناوری پردیس فراتر رفته و شاهد حضور شرکت‌های دانش بنیان استان تهران در بازی‌ها باشیم.

🔹بگفته وی این رقابت‌ها از ۲۸ آبان ماه و تقریباً همزمان با ایام جام جهانی فوتبال آغاز خواهد شد و تعداد اعضای هر تیم برای مسابقات ۱۰ نفر و یک سرپرست به‌غیر از بازیکنان خواهد بود.

🔹خالقیان تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ادوار بعدی این مسابقات در رشته‌های ورزشی متفاوت و با حضور بانوان نیز برگزار می‌شود و بانوان نیز منعی برای تماشای این مسابقات ندارند.

🔹گفتنی است، جایزه تیم اول ۳۰ میلیون، تیم دوم ۲۰ میلیون و تیم سوم ۱۰ میلیون تومان و مکان برگزاری مسابقات در سالن ورزشی چندمنظوره پارک فناوری پردیس خواهد بود.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس