مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری تهران:

اولین تفاهم نامه پدافند غیر عامل در بومهن بود

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری تهران گفت: شهر بومهن اولین شهر در استان تهران بود که نسبت به امضای تفاهم نامه ای در خصوص پدافند غیر عامل اقدام کرد.

عزیز الله خسرو جردی مسئول پدافند غیر عامل استانداری تهران در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه مابین دانشکده پدافند غیر عامل دانشگاه جامع امام حسین (ع) و شهرداری بومهن در جمع خبرنگاران اذعان کرد: امروز در خدمت مسئولین محترم شهر بومهن از شهرستان پردیس بودیم تا در حقیقت در راستای انعقاد قرار دادی پیرامون مسائل پدافند غیر عامل با دانشکده پدافند غیر عامل دانشگاه جامع امام حسین (ع) امضا شود.

وی ادامه داد: امیدوار هستیم با توجه به اینکه جنس پدانفد غیر عامل یک جنس علمی و مطالعاتی است این قرار داد با شهرداری بومهن بعنوان پایلوت در استان تهران صورت بگیرد و در حقیقت متصور شویم که بتوانیم زیر ساختهای حیاتی، حساس و مهم در سطح استان تهران استفاده بکنیم.

مسئول پدافند غیر عامل استانداری تهران با اشاره به وجود مراکز جمعیتی و نیاز به ایمن سازی در شهر های مختلف تاکید کرد: یکی از مطالبات استاندار تهران و رییس شورای پدافند غیر عامل بحث فرهنگ سازی پدافند غیر عامل و پرداختن به معقوله پدافند غیر عامل در کل شهرهای استان تهران است.

خسرو جردی در خاتمه تصریح کرد: این طرح امروز در شهر بومهن شروع شد و امیدواریم به تمامی شهرستانهای استان تهران تامیم پیدا بکند.

وی شهر بومهن را اولین شهر استان تهران دانست که در راستای انجام این امر اقدام کرده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *