عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

اهل تسنن هم اعدام شیخ نمر را محکوم کردند/ اعدام شیخ نمر یک اقدام ابلهانه بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاستهای خارجی مجلس شورای اسلامی از محکومیت اعدام شیخ نمر توسط اهل تسنن سخن گفته و این اقدام آل سعود را یک اقدام ابلهانه و متناقض با حقوق بشر خواند.

صفر نعیمی رز عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در واکنش به اعدام شیخ نمر گفت: اعدام شیخ نمر توسط آل سعود، حاکمیت عربستان سعودی یک اقدام و حرکت ابلهانه  بوده است و حکام آل سعود نسنجیده این اقدام ضد حقوق بشر است، زیرا عربستان سعودی خود بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان با حمایت از تروریست بین المللی و تکفیری داعش است .
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: اعدام شیخ نمر باعث تنفر مسلمانان جهان از حکومت وهابی آل سعود شده است و با این عمل اگر تا کنون مسلمانان جهان به اسلامی بودن حکومت عربستان سعودی شک داشتند، این حرکت آنها باعث شد تا جامعه اسلامی به یقین برسد .
نعیمی رز با تاکید براینکه آل سعود وهابی کافر می باشند و بویی از انسانیت نبرده است، اضافه کرد: آل سعود وهابی با اعدام شیخ نمر، قلوب ملت مسلمان جهان را به درد آورد، من طی دیداری که با علمای اهل تسنن داشتم، آنها نیز اعدام شیخ نمر را محکوم کردند و حرکت آنها بسیار وحشیانه بود .
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این موضوع که آل سعود تنها داعیه مسلمان بودن دارند، آنها را ام الفساد منطقه نامیده و افزود: آنها مسلمان نیستند و خائن خانه کعبه و حرمین شریفه هستند.
نعیمی رز در پایان اظهار داشت: به عنوان خادم مردم در خانه ملت، اعدام شیخ نمر را به صاحت مقدس منجی عالم بشریت امام زمان (عج) تسلیت می گویم .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *