انهدام باند سارقان با ۳۰ فقره سرقت در پردیس  

پردیس خبر_ فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری باند سارقان خودرو و محتویات خودرو با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی این شهرستان خبر داد.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان در تشریح این خبر اظهار داشت:در راستای تبیین و عملیاتی نمودن اهداف قرارگاه تشدیدو مبارزه باسرقت و با سریالی شدن سرقت های خودرو ومحتویات خودرو در سطح شهرستان و حساسیت موضوع ،مراتب بویژه در دستور کار ماموران انتطامی شهرستان قرار گرفت.

🔹 وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ پردیس با انجام اقدامات پلیسی و اشراف اطلاعاتی در نهایت سارقان که باخودروی وانت مزدا اقدام به سرقت خودرو ومحتویات خودرو می نموده و ۳ نفر از سارقان سابقه دار در سطح شهرستان و در شهر تهران، دماوند و… بودند که در سطح شهرستان در حین سرقت شناسایی شدند.

🔹 فرمانده انتطامی پردیس ادامه داد:پس از شنلسایی متهمان وبا اخذ دستور از مقام قضایی بلافاصله دستگیری آنها در دستور کار ماموران قرار گرفته که پس از دستگیری یک نفر از متهمان ۲ نفر دیگر شناسایی و دستگیر شدند که به ۳۰فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کردند.

🔹 فرمانده انتظامی پردیس در پایان با اشاره به اینکه ۳ نفر متهم دیتگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند ،از شهروندان خواست هر گونه تردد افزاد مشکوک در محلات مسکونی و مسیرها را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه