یادگار هشت سال دفاع مقدس: 

انقلاب اسلامی ما با حفظ آزمانها زنده است

یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: هر ملتی با آرمانهایش زنده است، انقلاب اسلامی ما نیز با در نظر گرفتن همه جوانب با آرمانها زنده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، سردار علیرضا فخاری از فرماندهان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در حاشیه رژه یگانهای نظامی و انتظامی شهرستان پردیس در رابطه با اهمیت حفظ یاد و خاطره دفاع مقدس به خبرنگاران گفت: هر ملتی با آرمانهایش زنده است، انقلاب اسلامی ما نیز با در نظر گرفتن همه جوانب با آرمانها زنده است.
وی با اشاره به اینکه آرمانهای انقلاب گاهی اوقات در معرض یک سری تهاجمات قرار می گیرد، تصریح کرد: این تهاجمات دشمن آرمانها هستند.
سردار فخاری با تأکید براینکه جنگ تحمیلی هم یکی از تهاجمات ناخواسته ای بود که انقلاب دچار آن شد، اضافه کرد: دیدیم با جان فشانی و از خودگذشتگی و ایثار رزمندگان نه تنها این تهاجم به یک فرصت طلایی بلکه به یک کوثر جاری تبدیل شد تا تشنگان تاریخ از آن سیراب شده و به فیض برسند.
وی با بیان اینکه در تداوم آن مسیر و حرکت نه تنها در داخل کشور ما بلکه در منطقه و جهان یک تحول عظیم نسبت به آنچه که از دفاع و موضوع و فلسفه دفاع گاهی اوقات اسم برده می شود دست پیدا کردند، تصریح کرد: برای دفاع از آرمانهای به حق و در جهت سیر الی الله یکی از مواردی است که رزمندگان و مردم ما توفیق پیدا کردند آن را بدست آورند.
فخاری در واکنش به حادثه تروریستی اهواز با اشاره به اینکه تقارن این حادثه با هفته دفاع مقدس بی دلیل نیست، اضافه کرد: وقتی دشمن آسیب پذیری و ضربه و پذیریش زیاد می شود به دنبال صدمه زدن به نقطه ای است که از آنجا شروع شده است.
وی با بیان اینکه حادثه تروریستی اهواز انتقام حرکت بزرگی بود که در جهت احقاق حقوق به حقه مردم و دفاع از آرمانها شکل گرفته بوده است، اظهار کرد: به همین دلیل مراسم رژه در هفته دفاع مقدس مورد خشم و غضب دشمن واقع شد، آثار بعدیش را دیدیم که یک امت را به حرکت در آورد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *