فرمانده سپاه شهرستان پردیس:

انسجام و حضور مردم مثال زدنی بود

فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: انسجام و حضور چشمگیر مردم در هر دو شهر بومهن و پردیس مثال زدنی بود، اما تلاش داریم که از سال آینده چنین برنامه هایی بصورت هماهنگ و یکپارچه برگزار شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، سرگرد پاسدار حامد حمزه خانی فرمانده سپاه شهرستان پردیس در حاشیه راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز شاهد حضور با شکوه مردم شریف، غیور و بصیر شهرستان پردیس در یک راهپیمایی دشمن شکن بودیم.
وی گفت: راهپیمایی باشکوه و پررنگ مردم در دوشهر بومهن و پردیس مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی بود که بدنبال زوال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
حمزه خانی با اشاره به اینکه دشمنان آرزوی خود را به گور خواهند برد تصریح کرد: انسجام و حضور چشمگیر مردم در هر دو شهر بومهن و پردیس مثال زدنی بود، اما تلاش داریم که از سال آینده چنین برنامه هایی بصورت هماهنگ و یکپارچه برگزار شود.
فرمانده سپاه شهرستان پردیس تاکید کرد: مردم شریف کشور و شهرستان پردیس دارای بلوغ و بصیرت بوده و یاوه گویی های دشمنان نظام تاثیری بر عهد و پیمان مردم ندارد.
وی اضافه کرد: مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عهد و پیوندی نا گسستنی دارند که این حضور نشان دهنده بخشی از این پیوند است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *