عضو شورای شهر بومهن:

انتشار برخی مطالب در مورد بومهن بی انصافی است/ اصحاب رسانه ضعیف عمل می کنند

عضو شورای اسلامی شهر بومهن انتشار برخی مطالب در خصوص ساخت و سازهای شهر بومهن را بی انصافی دانست.

زهره نکونام عضو شورای اسلامی شهر بومهن در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر در مورد گزارش منتشر شده در یکی از خبرگزاریها در خصوص افزایش ساخت و سازهای بومهن در سطح شهرستان پردیس و به خصوص شهر بومهن اظهار داشت: ساخت و سازهای غیرمجاز هیچ کجا به ثبت نمی رسد ولی اینکه شورا و شهرداری بومهن در این مدت به گواهی خود مردم توانسته اند این مسئله را خیلی خوب مدیریت بکنند چیز غیر قابل انکاری است.
وی ادامه داد: در قدیم شاهد بودیم که با واریز یک فیش ۵ هزار تومانی به حساب شهرداری شروع به ساخت و ساز می کردند و ساختمانهایی با ۷ و حتی ۹ طبقه که هنوز آثار آن را در هوافضا و کوچه پس کوچه های بومهن می بینیم را احداث می کردند.
سخنگوی پیشین شورای اسلامی شهر بومهن اذعان داشت: انتشار این مطالب در این دوره که خبرگزاری ها چنین مطالبی را منتشر می کنند اگر مقایسه باشد انتشار این مطالب در نهایت بی انصافی است.
نکونام تاکید کرد: من نمی گویم ساخت و ساز غیر مجاز صفر شده، الان هم هست و در همین دوره در همین زمان هم ممکن است برخی از سودجویان هنوز هم باشند و بخواهند از این قضیه سو استفاده بکنند ولی این دلیلی براین نیست که در کمیسیون همچنان با همان روند تخریب پیش برویم.
این عضو شورای اسلامی شهر بومهن خاطر نشان کرد: کمیسیون ماده صد، قانون، شرایط و موارد دارد بر اساس آن قوانین است که در ماده صد قانون ارائه شده و ما آن را اجرا می کنیم.
وی توضیح داد: تمام احکام تخریب که در دو سال اخیر در بحث ساخت و ساز ساختمانها داده شد، در دیوان عدالت اداری برگشت داده شده و به جریمه تبدیل شد.
نکونام تصریح کرد: با صدور این احکام فقط یک روند طولانی اداری و هزینه های بسیار زیاد را برای مردم فراهم می کنیم.
تنها زن عضو شورای اسلامی شهر بومهن گفت:این مطلب که ساخت و سازهای غیر مجاز به خاطر آرای کمیسیون ماده صد زیاد شده را اصلاً قبول ندارم، در این کمیسیون نمایندگان دادستان، دادگستری، وزارت کشور و شورا دقیقاً پیگیر این موضوع هستند که سودجوها و اینهایی که یک زمانی می آمدند از این فضا و شرایط حاکم بر شهر سو استفاده کردند و فضای شهری ما را به این سمت و سو بردند دیگر این شرایط برایشان فراهم نباشد که بتوانند سو استفاده بکنند.
وی اضافه کرد: من ایراد را به اصحاب رسانه می گیرم، و به اصحاب رسانه فعال در سطح شهرستان که انها می شناختم و با آنها در ارتباط بودم گفته ام به سراغ شورا بیایید و از شورا بخواهید، سایت ما را چک کنید، درجلسات حضور داشته و مصوبات شورا را ببینید.
نکونام افزود: اصحاب رسانه ضعیف عمل می کنند شما باید از ما بعنوان نمایندگان مردم که در طول هفته دو مرتبه جلسه داریم بخواهید که پاسخگو باشیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *