امریکا غده ای چرکین در چهره جهان اسلام است

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد تهدید های استکبار بازهم با نام بردن گزینه های روی میز گفت: توافقنامه مذاکرات هسته ای در وین حتی در قالب بیانیه برگی دیگر از کتاب شکست استکبار جهانی از سوی ایران اسلامی محسوب می شود. وی تصریح […]

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد تهدید های استکبار بازهم با نام بردن گزینه های روی میز گفت: توافقنامه مذاکرات هسته ای در وین حتی در قالب بیانیه برگی دیگر از کتاب شکست استکبار جهانی از سوی ایران اسلامی محسوب می شود.
وی تصریح کرد: مذاکرات هسته ای با ساختار برد، بردی که داشت بخشی از منافع ایران اسلامی را تامین و بخشی از مطالبات رابلا تکلیف در زمین دشمن باقی گذاشت.
حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی با تاکید بر اینکه سازش با اسرائیل که مطالبه معاون صدراعظم آلمان از ایران اسلامی بود، خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است، اضافه کرد: شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل بخش مهمی از ماهیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
امام جمعه شهرستان پردیس اظهار داشت: امریکا غده ای چرکین در چهره جهان اسلام است و باید توسط جریان بیداری اسلامی جراحی شود و این امر محقق خواهد شد.
انتهای پیام/