در گفتگو با پردیس خبر؛

امروز فضای مجازی تحت ولایت شیطان است

پردیس خبر _ معاون اجرایی سپاه پاسداران گفت:
امروز فضای مجازی تحت ولایت شیطان است و جوانان ما را هدف گرفته است.

🔹سردار ابوالقاسم چمن معاون اجرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با پردیس خبر در حاشیه مراسم اجتماع شکوه مقاومت بسیجیان گفت: بسیج همواره سینه سپر کرده و در برابر دشمن ایستاده، این لشکر مخلص خدا با دست خالی در همه عرصه ها حضور داشته و با حداقل امکانات در برابر دشمنان ایستادگی می کند.

🔹وی با بیان اینکه وقتی در دل و قلب بدنبال یاری دین خدا باشیم نصرت تضمین شده است، اظهارداشت: بفرموده امام ره بسیجی باید در وسط میدان بماند تا فضیلت های اصیل اسلامی حفظ شود.

🔹سردار چمن تأکید کرد: بسیجی با بصیرت انقلابی در همه ادوار باطل السحر دشمن بوده و توانسته دشمن را ناکام بذارد و همه برنامه ها که علیه ایران به راه انداختند نقش بر آب کند.

🔹وی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: دشمنان ما آشکارا از اغتشاشگران حمایت کردند و این فتنه نبود بلکه جنگی آشکارا علیه ایران و انقلاب بود.

🔹وی با اشاره به فرمایشات رهبری در در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح گفت: حضرت آیت الله خامنه ای در آنجا با قاطعیت گفتند که این جنگ زیر نظر آمریکایی هاست و جنگی آشکار و تمام عیار بر علیه کشور است.

🔹معاون اجرایی سپاه پاسداران تأکید کرد: این مردم پای این انقلاب با همه مشکلات ایستاده اند و با تکیه بر آرمان های انقلاب در این زمان کوتاه نخواهند آمد.

🔹وی ادامه داد: بسیجیان تا به امروز کارنامه درخشان و نورانی از خود بر جای گذاشته اند و پوزه دشمنان این انقلاب را به خاک نشانده اند اما یادمان نرود نائب امام مهدی عج درس های بزرگی را برای من و شما به تصویر رسانده که با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری و بصیرت و آگاهی درس های ایشان همواره در گوشمان باشد تا باعث نابودی دشمن شود.

🔹سردار چمن یادآور شد: رهبر تأکید کردند اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی است و خطاب به بسیجیان گفتند ذکر مستحب بعد از نمازتان باید کار فرهنگی باشد به هر اندازه که می توانید.

🔹معاون اجرایی سپاه پاسداران انقلاب تأکید کرد: بسیجی حق ناامید شدن ندارد چرا که ما یادمان نرفته زمانی که بسیجیان فشنگ نداشتند مقابل دشمن در جنگ پیروز شدند، در تحریم به انرژی صلح آمیز دست پیدا کردیم و بسیاری از مشکلات نظام در حوزه پزشکی را حل کردیم و پیشرفت های بالایی را در حوزه های مختلف رقم زدیم.

🔹وی ادامه داد: امروز جنگ، جنگ اراده هاست؛ اراده های بسیجیان که تحت ولایت خدا و امام زمان قرار گرفته و برای حفط آرمان ها در وسط میدان دفاع باشند چرا که اراده بسیج توطئه دشمن را خنثی می کند.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس