امروز شاهد حضور خوب‌ مردم عزیز شهرستان پردیس در موضوع اهدا خون بودیم

پردیس خبر _ به گزارش خبرنگار ما؛ در گفتگو با علی یوسفی مسئول اکیپ سیار  سازمان انتقال خون ، تیم ارسالی از سازمان انتقال خون امروز ۷ بهمن ماه و از ساعت ۱۰ صبح در مصلی نماز جمعه پردیس (مسجد الغدیر)  حاضر شد و شاهد حضور خوب مردم پردیس در انتقال خون بودیم

🔹پردیس خبر _ به گزارش خبرنگار ما؛ در گفتگو با علی یوسفی مسئول اکیپ سیار  سازمان انتقال خون ، تیم ارسالی از سازمان انتقال خون امروز ۷ بهمن ماه و از ساعت ۱۰ صبح در مصلی نماز جمعه پردیس (مسجد الغدیر)  حاضر شد و شاهد حضور خوب مردم پردیس در انتقال خون بودیم.

🔹ایشان گفتند : از خون های اهدایی حداقل سه فاکتور تهیه میکنیم (پلاکت،پلاسما،گلبول قرمز) که مصارف مختلفی دارند.

یک سری گروه های خونی درصد فراوانیشان بین جمعیت کمتر است.

🔹در ادامه ایشان افزود : حدودا ۱۵ درصد جمعیت را گروه های منفی تشکیل میدهند و نیاز بیشتری به اهدا کنندگان گروه های خونی منفی داریم.

🔹یوسفی در ادامه صحبت های خود خاطر نشان کرد : سالها است در خدمت هموطنان پردیسی به دلیل نبود پایگاه ثابت توسط اکیپ سیار هستیم و در رابطه با این موضوع تصمیماتی اتخاذ گردیده و قطعا ایجاد پایگاه ثابت در پردیس نیز در مرحله اقدام قرار میگیرد.

🔹مسئول اکیپ سیار سازمان انتقال خون در ادامه خواستار این شد ، کسانی که شرایط اهدا خون را دارند میتوانند با در دست داشتن کارت ملی تا ساعت ۱۵  امروز به مسجد الغدیر پردیس مراجعه کنند .

🔹در انتها ایشان از برنامه اهدا خون که به نیابت از شهدا به همت سپاه شهرستان پردیس و حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و ایثارگران این شهرستان صورت گرفته است تقدیر و تشکر کردند.

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:

https://eitaa.com/pardiss_khabar

🔸آدرس ما در پلتفرم بله:

https://ble.ir/pardiss_khabarr

🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :

https://t.me/pardiss_khabar

🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:

https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس