بخشدار پردیس در دیدار با جانبار دفاع مقدس

امروز اقتدار و صلابت کشورمان مدیون حماسه آفرینی شهیدان و جانبازان است

پردیس خبر_ هم‌زمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، بخشدار مرکزی پردیس و رییس شورای اسلامی شهرستان ، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای واصفجان با جانباز عابدی و خانواده ایشان دیدار کردند.

🔹 مهندس حیدری در این جلسه اظهار داشت: امروز اقتدار و صلابت کشورمان مدیون حماسه آفرینی شهیدان و جانبازان می‌باشد، بخشدار مرکزی پردیس خطاب به جانباز گرانقدر و همسر محترمشان تصریح کردند: اینکه مرتب از زبان مسوولان و مردم گفته می شود امروز هر چه از امنیت و رفاه و آسایش داریم ناشی از فداکاری ها و ایثار شهدا، جانبازان و ایثارگران است، یک شعار بدون پشتوانه نیست.

🔹 وی افزود: این مهم یک واقعیت انکارناپذیر و عینی است که عمل به آن ضمن اینکه باعث می شود جهاد این عزیزان در یادهاو اذهان نسل کنونی و نسل های بعدی ماندگار شود،  فرهنگ قدرشناسی جامعه ما را نیز به نمایش می گذارد.

🔹 در ادامه مهندس حیدری اظهارداشت: جشن چهل و سه سالگی انقلاب فرصتی است که همه با آرمان شهیدان تجدید پیمان کنند و در برابر صبر و گذشت خانواده های انان سر تکریم فرود آورند.

🔹 بخشدار مرکزی ضمن اشاره به صبر و استقامت خانواده شهدا و جانبازان افزود: دیدار با خانواده شهدا  و جانبازان از ناب ترین لحظات زندگی ما می‌باشد و دهه فجر یادآور حماسه ملت ایران در دستیابی به خواسته‌های بحق، عدالت، برابری و برادری است.

🔹 در ادامه جانباز عابدی  به بیات خاطرات خود از دوران دفاع مقدس پرداختند و دهه فجر انقلاب اسلامی را کرامی داشتند.

🔹 در پایان لوح تقدیری به رسم سپاس و احترام از سوی بخشداری به جانباز گرانقدر اهدا گردید و مقرر شد با همکاری دهیاری و شورای اسلامی واصفجان برخی مشکلات در دسترسی به مسیر روستایی پیگیری گردد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه