امام جمعه پردیس:

امام راحل در سیبر تحریف توسط استکبار قرار دارد

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: امام راحل معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و جریان شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران در سیبر تحریف توسط استکبار جهانی قرار دارد مقام معظم رهبری هم برای توطئه خطرناک ملت و مسئولان را متوجه ساخته اند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد توطئه های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: استکبار جهانی از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی ایران با توطئه های رنگارنگ علیه نظام جمهوری اسلامی، شمشیر دشمنی را از روبسته است.
امام جمعه شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: با وجود تحریم ها و فشارهای همه جانبه استکبار جهانی و ملت های دست نشانده امریکا و اسرائیل این کشور روی پای خود ایستاد و در حوزه های علمی و فناوری و تکنولوژی به دستاورد های روز دنیا، دست پیدا کرد و در حوزه هسته ای و نظامی اقتدار بین المللی بدست آورده است.
حجت الاسلام والمسلمین توسلی با تاکید براینکه طومار توطئه های استکبار جهانی هیچگاه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران جمع نمی شود، اضافه کرد: امریکا و اسرائیل بر دشمنی خود با ایران اسلامی اسرار دارند و در این راستا پا عقب نمی گذارند، دشمن که می داند حمله نظامی به ایران از قبل شکست خورده است، توطئه های نرم را در دستور کار خود قرار داده است.
امام جمعه شهرستان پردیس در خاتمه با اشاره به اینکه امام راحل در سیبر تحریف توسط استکبار قرار دارد، اظهار داشت: امام راحل معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و جریان شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران در سیبر تحریف توسط استکبار جهانی قرار دارد و مقام معظم رهبری هم براین توطئه خطرناک ملت و مسئولان را متوجه ساخته اند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *