امام جمعه پردیس:

امام خمینی (ره) استکبار ستیز قرن حاضر بود

امام جمعه شهرستان پردیس امام خمینی (ره) را استکبار ستیز قرن حاضر و بزرگ مرد تاریخ معرفی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در۱۴ خرداد که مصادف است با سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب در خصوص شخصیت ایشان گفت: امام خمینی (ره) استکبار ستیز قرن حاضر بود .
توسلی اذعان کرد: تاریخ با ظهور انقلاب اسلامی ایران یک بار دیگر صفحه استقلال و آزادی را بعد از ۱۴۰۰سال ورق زد .
امام جمعه شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح.کرد: امام خمینی (ره) انقلابی را رقم زد که از جنس اسلام ناب محمدی (ص) و بر اساس پایه های ارزشهای اسلامی پا برجا شد .
حجت الاسلام والمسلمین توسلی با تاکید براینکه امام خمینی (ره) ندای استقلال و آزادی را از دل جمهوری اسلامی ایران در جهان طنین انداز کرد، اضافه کرد: امام خمینی (ره) بزرگ مرد تاریخ بود.
امام جمعه پردیس با بیان این نکته که قیام امام خمینی (ره) رنگ و بوی عاشورایی داشت، ابراز کرد: امام راحل سیره جد بزرگوار خود امام حسین (ع) را در مسیر استکبار ستیزی در دستور کار قرار داد .
حجت الاسلام والمسلمین توسلی با تاکید براینکه امام خمینی بیداری اسلامی را در جهان کلید زد، تصریح.کرد: امام خمینی (ره) کاخ هزاران ساله طاغوت را ویران کرد .
امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید براینکه شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل از یادگار های معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است، اظهار داشت: این ندا تا تخریب پایگاه استکبار در جهان طنین انداز خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین توسلی در خاتمه خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران در حال صادر شدن است و خیلی از کشور ها از انقلاب اسلامی ایران استقبال کردند .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *