مسئول عقیدتی سیاسی سپاه:

امام حسین (ع) درب شهادت را برای مدافعان حرم باز کرد

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امام حسین (ع) درب شهادت را برای مدافعان حرم باز کرد، شهدای مدافع حرم و رزمندگان این سنگر و جبهه مقاومت انسان هایی هستند که با گذشت هزار و ۴۰۰ سال از واقعه کربلا این جمله برزبان آنها جاری بود “ای کاش با امام حسین (ع) در کربلا بودیم”.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ادیانی مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد تحولات منطقه گفت: دفاع از حریم ولایت و ائمه اطهار (ع) با گذشت بیش از هزار و ۴۰۰ سال هنوز تمام نشده است، زیرا دشمن توطئه و اندیشه خبیث تخریب جایگاه امامان معصوم (ع) را دارد، آنها می خواهند شیعه را در جهان اسلام از بین ببرند .
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: داعش و تکفیری ها که دست پرورده استکبار جهانی برای تخریب بنیان اسلام در جهان هستند، می خواهند به حریم ولایت نفوذ کنند و حرم شریف عمه سادات حضرت زینب (س) در تیر رس یزیدیان زمان قرار گرفته است .
حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با تاکید براینکه شهدای مدافع حرم و رزمندگان این سنگر و جبهه مقاومت انسان هایی هستند که با گذشت هزار و۴۰۰ سال از واقعه کربلا این جمله برزبان آنها جاری بود ” ای کاش با امام حسین (ع) در کربلا بودیم”، اضافه کرد: امام حسین (ع) درب شهادت را برای مدافعان حرم باز کرد .
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خاتمه اظهار داشت :مدافعان حرم، مدافعان حریم ولایت و خاندان پیامبر گرامی اسلام (ص) در برابر لشگر استکبار بودند و سید الشهدا (ع) مقام شهادت را نصیب این شهدا کرد .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *