حسینعلی شهریاری:

الگوی جدید نفتی باید به صورت شفاف و علنی مورد بحث و بررسی قرار گیرد/ قراردادهای جدید نفتی در راستانی منافع ملی نیست

نماینده مردم زاهدان گفت: قرار دادهای جدید نفتی در راستای منافع ملی نیست نمایندگان معتقدند این قراردادها ایراداتی دارند و باید برطرف شود.

به گزارش پردیس خبر، حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهامون، درباره نشست مشترک غیرعلنی وزیر نفت با مجلس که یکشنبه هفته برگزار می‌شود، اظهار داشت: متاسفانه قراردادهای جدید نفتی در راستای منافع ملی نیست این قراردادها ایراداتی دارند و حتماً باید برطرف شود.

وی با انتقاد از برگزاری جلسه غیرعلنی با وزیر گفت: جلسات غیرعلنی معمولا دستاوردی ندارد و باید اینگونه جلسات به صورت علنی برگزار شود مسلما چیزی برای پنهان کردن از مردم وجود ندارد، موضوع الگوی جدید نفتی باید به صورت شفاف و علنی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم زاهدان ادامه داد: پیشتر نیز برخی از نمایندگان مجلس در جلسات مشترک ایرادات قراردادهای جدید نفتی را بیان کرده اند اما هیچ اقدام عملی از سوی وزارت نفت مشاهده نشد، این بار هم اگر جلسات غیر علنی باشد، وزیر مربوطه در این جلسه یک طرفه سخن می گوید و پس از آن جلسه را ترک می کنند آن هنگام دیگر ایرادات از چشم می افتد و فایده‌ای نخواهد داشت بلکه باید نظرات منتقدان و ایرادات وارده مطرح و پاسخ داده شود.

شهریاری با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی به فکر منافع نظام، انقلاب و کشور بوده و منویات و رهنمودهای رهبری را مدنظر دارد گفت: امیدوار هستیم دوستان در وزارت نفت عجله نکنند و نظرات کارشناسان در خصوص ایرادات قراردادهای نفتی را مد نظر قرار دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *