مدیر عامل جمعیت هلال‌ احمراستان البرز:

البرزی ها و تهرانی ها از سفرهای غیر ضروری به شمال اجتناب کنند/ البرز آماده هرگونه امداد رسانی است

احسان نصیری گفت: بر اساس نیازی که اکنون از سوی مناطق آسیب دیده مازندران به ما اعلام شده احتیاج به نایلون زیاد است که ارسال گردید، از البرزی ها و تهرانی ها می خواهیم اگر سفری ضروری ندارند به سمت چالوس حرکت نکنند.

به گزارش پردیس خبر؛ دکتراحسان نصیری مدیر عامل جمعیت هلال‌احمراستان البرز در گفتگو با “تیتر۱” اظهار داشت: در حال حاضر منتظر اعلام نیازهای استان مازندران برای کمک به روستاها و مردم آسیب دیده در سیل و طوفان مازندران هستیم که تا این لحظه از ما درخواست نایلون شده است.
وی با بیان اینکه نایلون برای پوشاندن دامها، چادرها، محصولات کشاورزی و بسیاری دیگر از موارد در باران اکنون کاربردی اساسی برای مردم سیل زده دارد گفت: ۲ و نیم تن نایلون فرستاده شده است و آب آشامیدنی دومی نیازی است که امکان دارد درخواست شود و ما آمادگی کامل برای ارشسال هرگونه کمک را به این استان به عنوان استان معین داریم.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمراستان البرز در بخش دیگری از سخنان خود از مردم کرج و تهران خواست مسافرتهای غیر ضروری خود را عقب انداخته و تردد در جاده چالوس را به حداقل ممکن برسانند تا هم هوا و هم وضعیت جاده بهتر شده و هم تیم های امدادی در صورت نیاز بهتر بتوانند بدون مشکل وارد عمل شوند.

نصیری تأکید کرد منطقه جاده چالوس به سمت مازندران اکنون دارای وضعیت جاده ای مطلوبی نیست و مردم با همکاری های خود برای کاهش عبور و مرور در این جاده، هم به خود و هم به تیم های امدادی کمک رسانی خواهند کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  ۱۵ تیم امدادی در استان البرز با امکانات تخصصی آمادگی کامل برای حضور در مناطق آسیب دیده و کمک رسانی به مصدومین و سیل زدگان را دارند و همچنین هرنوع اقلام و نیازی که از سوی استان مازندران برای روستاهای اسیب دیده نیاز باشد در اسرع وقت تأمین خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *