فرمانده سپاه استان تهران خبر داد:

افتتاح ۱۷ سوله ورزشی در هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه استان تهران از افتتاح ۱۷ سوله ورزشی در هفته دفاع مقدس و در شهرستانهای استان تهران خبر داد.

سردار علی نصیری فرمانده سپاه استان تهران ساعاتی پیش در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی سپاه در شهرستان پردیس ضمن گرامی داشت ایام هفته دفاع مقدس، تبریک اعیاد ماه ذی الحجه و تسلیت حادثه منا به خبرنگاران گفت: ۱۵ حوزه مقاومت، ۱۷ سوله ورزشی صالحین و بیش از ۲۷ پایگاه مقاومت در هفته دفاع مقدس و در شهرستانهای استان تهران افتتاح می شود.
وی ادامه داد: ان شاالله این پروژه ها بتوانند در هدفی که مجموعه بسیج دارد تاثیر گذار باشد.
فرمانده سپاه استان تهران در خصوص آمادگی این سپاه برای اعزام نیرو به عربستان سعودی اذعان داشت: سپاه آمادگی لازم را دارد ولی قطعاً بضاعت مجموعه جامعه پزشکی ما بالا است، بسیج جامعه پزشکی هم برای کمک رسانی اعلام آمادگی کرده است.
نصیری در خصوص پروژه های عمرانی سپاه در شهرستان پردیس اظهار داشت: این آخرین حوزه مقاومت ما در برنامه ۵ ساله پنجم است، اما در برنامه ۵ ساله ششم حدود ۴ حوزه مقاومت دیگر در پردیس احداث می شود.
وی با اشاره به وجود برخی نواقص در حوزه افتتاح شده توضیح داد: ما پروژه های ۵ ساله ششم را پیش انداز کرده ایم یعنی ساخت یک حوزه تجمیعی در پردیس را آغاز کرده و دستور احداث یک حوزه در جاجرود را هم صادر کرده ایم.
فرمانده سپاه استان تهران با تاکید بر اتمام برنامه های ۵ ساله پنجم سپاه در شهرستان پردیس تصریح کرد: برنامه ۵ ساله ششم را که می بایست از سال آینده آغاز می شد را شروع کرده ایم.
نصیری در خصوص بودجه های عمرانی سپاه در این شهرستان خاطر نشان کرد: بودجه عمرانی نسبتاً پایین است اما به هر صورت با کمک همه مجموعه های شهرستانی همه رو به جلو حرکت می کنیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *