‍ شهردار پردیس خبر داد؛

افتتاح فاز دوم بوستان «دره جوزک» پردیس طی سال ۹۸

شهردار پردیس از افتتاح فاز دوم بوستان «دره جوزک» پردیس طی سال ۹۸ خبر داد.

کورش گلریز ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: از جمله پروژه های جدید در دست احداث شهرداری پردیس که مراحل عمرانی آن طی روزهای گذشته کلید خورد، فاز دوم بوستان «دره جوزک» در فاز دو این شهر است.

وی ادامه داد: زمین این مرکز تفریحی و تفرجگاهی در حدفاصل مقاطع ابتدایی بلوار خلیج فارس جنوبی در بخش ورودی و خروجی شهر تا یکی از نقاط قدیمی پردیس تحت عنوان «رود دره» قرار دارد.

این مقام مسئول اضافه کرد: بوستان دره جوزک دارای دو بخش است که بخش نخست آن طی سالیان گذشته در منطقه مذکور، اجرا شد و به بهره برداری رسید و این طرح در بخش دوم شامل ۲۵ هزار مترمربع مراحل احداث خود را از چندی قبل آغاز کرد.

به گفته وی، تکمیل پروژه مذکور در سال جاری منوط به وجود شرایط جوی مناسب است و در غیر این صورت، این طرح طی سال آینده افتتاح و به بهره برداری می رسد.

شهردار پردیس با اشاره به وضعیت پردیس در زمینه بوستان های شهری یادآور شد: ساخت بوستان های شهری به ویژه در مناطق دارای بافت مسکونی آپارتمانی می تواند سبب ارتقای سلامت و نشاط خانواده ها شود.

گلریز تصریح کرد: بنابراین، از زمان شکل گیری پردیس تا کنون ۳۱ قطعه بوستان در این شهر احداث و به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: از جمله مهمترین بوستان های شهر پردیس می ‌توان به بوستان های ولایت، امام رضا(ع)، سرو، دانش آموز، تفجرگاه، خلیج‌ فارس شمالی، الغدیر، شهریار، گردشگری، جانبازان، جوان، گل‌ ها، فردوس، صدف، کودک، شقایق، مشاهیر، کوثر، حجاب، شیخ بهایی، سلامت، دهخدا، جوان، بهشت و … اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *