همزمان با سالگرد فتح خرمشهر

افتتاح دو مجموعه ورزشی در فازهای جدید شهر پردیس

پردیس خبر_ به همت سپاه پاسداران شهرستان پردیس امروز ۳ خرداد دو مجموعه ورزشی در فاز ۱۱ و ۵ افتتاح شد.

🔹 به گزارش خبرنگار ما امروز سوم خرداد ماه ۱۴۰۰ همزمان با سالروز آزادسازی فتح خرمشهر به همت تربیت بدنی سپاه شهرستان پردیس دو مجموعه ورزشی در فازهای ۵ و ۱۱ شهر پردیس راه اندازی شد.

🔹 در این مراسم پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس، سرگرد گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان، کارخانه شهردار پردیس، قلعه نوعی رییس تربیت بدنی سپاه و تعدادی از فعالین این حوزه و مدیران این دو مرکز حضور داشتند.

🔹 ایوب ابراهیمی فرمانده حوزه بسیج برادران فاز ۵ نیز در همین رابطه گفت: سالن ورزشی شهید شجاع ارائه دهنده خدمات ورزشی به شهروندان در رده های سنی مختلف در دو نوبت صبح و عصر ویژه خواهران و برادران است.

🔹 وی افزود: افتتاح این مراکز ورزشی را در سوم خرداد و همزمان با پیروزی رزمندگان در آزادسازی خرمشهر گذاشتیم تا خود شهدا در این مسیر به ما کمک کنند و باعث خیر و برکت این کار شوند.

🔹 ابراهیمی در خصوص آموزش های ورزشی این مرکز اظهارداشت: انواع آموزش های رزمی شامل تکواندو، دفاع شخصی و…ورزش های مناسب برای کودکان و خانم ها در این مجموعه زیر نظر مربیان خوب منطقه انجام می شود.

🔹 گفتنی است در پایان آیین افتتاح دو مجموعه ورزشی سپاه فرماندار به اتفاق هیات همراه از فعالیت بانوان کارآفرین مرکز حماسه در فاز ۱۱ دیدن کرد و طبق درخواست برخی از این کارگاه ها تسهیلات ویژه و هماهنگی تامین اقلام مورد نیاز فعالیت آنها از سوی فرمانده سپاه شهرستان انجام شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir