شهردار پردیس خبرداد؛

افتتاح تالار فرهنگی بزرگ شهر پردیس طی سال ۹۸/پیگیری احداث یک نمایشگاه دائمی در پردیس

شهردار پردیس از افتتاح تالار فرهنگی بزرگ شهر پردیس طی سال ۹۸ و پیگیری برای احداث یک نمایشگاه دائمی در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، کورش گلریز در حاشیه آیین اختتامیه نمایشگاه نقاشی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا توسلی امام جمعه شهرستان، سیدعلی موسوی جوردی رئیس شورای اسلامی شهر پردیس، ناصر چراغی رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی شهر پردیس، کورش گلریز شهردار پردیس، دیگر مسئولان شهری و شهرستان و جمعی از هنرمندان در نگارخانه آوا شهرداری پردیس برگزار شد، در جمع شماری از خبرنگاران اظهار داشت: پیش از بیان هر موضوعی بر خود وظیفه می دانم ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را خدمت امت شهیدپرور ایران اسلامی به ویژه شهروندان شریف و ولایی شهر پردیس تبریک و تهنیت عرض کنم.

وی ادامه داد: نمایشگاه نقاشی که امروز آیین اختتامه آن برگزار شد به عنوان یکی از برنامه های فرهنگی و هنری در این ایام همیشه ماندگار در دل تاریخ و در ادامه نمایشگاه نقاشی کودکان که هفته گذشته برگزار شد، در نگارخانه آوا شهرداری پردیس دایر بود و مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.
این مقام مسئول اضافه کرد: در این نمایشگاه ۴۰ اثر از ۱۳ هنرجوی فعال در رشته نقاشی تحت آموزش سرکار خانم قلی پور به نمایش درآمد.

به گفته شهردار پردیس، یکی از تاکیدات همیشگی نشست های شهرستان پردیس، توسعه امور فرهنگی و هنری در میان شهروندان است، از این رو مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس اهتمامی ویژه در این حوزه دارند.

گلریز تصریح کرد: بی شک مهمترین پیامد مثبت اجرای امور فرهنگی و هنری، ایجاد هویت شهری است که این مهم برای شهری رو به ترقی و دارای نرخ رشد بی سابقه جمعیت همچون پردیس بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان داشت: نگارخانه آوا شهرداری پردیس به عنوان یکی از مراکز اصلی فرهنگی این شهر طی سال و در حوزه های مختلف هنری در اختیار هنرمندان است، اما برنامه مدیریت شهری پردیس احداث مجموعه ای شکیل، زیبا، بزرگ و مناسب به عنوان نمایشگاه دائمی است که این امر سال آتی مورد پیگیری قرار می گیرد.

این مقام مسئول ادامه داد: از جمله مواردی که مدیریت شهری پردیس همواره بدان افتخار می کند، وجود شهروندانی فرهیخته، فرهنگی و فرهنگ دوست در این شهر است و ما همیشه آماده خدمات رسانی به هنرمندان گرامی هستیم.

شهردار پردیس در ادامه با اشاره به مراحل احداث پروژه تالار فرهنگی بزرگ این شهر یادآور شد: این طرح عظیم به عنوان یکی از پروژه های زیرساختی در مقوله های فرهنگی و هنری توسط شهرداری پردیس مراحل عمرانی خود را سپری می کند.

گلریز تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های بعمل آمده، مقرر شد تا پیش از پایان سال و طبق یک قرارداد، تجهیزات تاسیساتی این طرح تهیه شود و از ابتدای سال آینده نیز مراحل ساخت سالن اصلی شامل مجموعه ای با ۶۰۰ صندلی آغاز شود و به شرط وجود اعتبارات کافی تا انتهای سال ۹۸ به پایان برسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *