با هوشیاری پلیس

اعضای باند یک شرکت هرمی در “پردیس” دستگیر شدند

پردیس خبر_ فرمانده انتظامی استان تهران از دستگیری اعضای باند ۱۲ نفری شرکت هرمی در پردیس خبر داد.

🔹 سردار “کیومرث عزیزی” گفت: مأموران کلانتری ۱۴ فاز ۱۱ پردیس با دریافت اطلاعاتی و مراجعه حضوری فردی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی در فاز ۱۱ پردیس که در زمینه بازاریابی شبکه ای غیرمجاز فعالیت می کند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

🔹 وی افزود: مأموران محل دقیق فعالیت شرکت هرمی را در شهر پردیس (فاز یازده) شناسایی و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی وارد مخفیگاه شده و ۱۲ نفر اعضای باند شرکت هرمی را دستگیر و جهت بررسی و تحقیقات به کلانتری انتقال دادند.

🔹 فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: مأموران پلیس در بازرسی از محل موفق به کشف پک های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه های آموزشی در خصوص فعالیت اعضای باندهای شرکت های هرمی شدند.

🔹 سردار “عزیزی” تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیسی جرم خود را قبول داشته و در ادامه اذعان داشتند برای عضوگیری و اعتمادسازی عضوها، کار خود را قانونی جلوه می دادند، که با هوشیاری پلیس شناسایی و پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

🔹 فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: که شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نمایند

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir