جهت حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خميني (ره)

اعزام کاروان های “یاوران ولایت” از شهرستان پردیس

پردیس خبر_ آیین بدرقه کاروان های اعزامی شهرستان پردیس به حرم مطهر امام خمینی (ره) برای شرکت در سی و سه و مین سالگرد ارتحال بنیانگزار انقلاب اسلامی در قالب “یاوران ولایت” صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین برگزار شد.

🔹 سرگرد ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس در همین رابطه به خبرنگار ما گفت: کاروان های اعزامی شهرستان با عنوان یاوران ولایت و از اقشار مختلف در قالب ۲۸ دستگاه اتوبوس و هزار و ۲۰۰ نفر از بخش های جاجرود، پردیس و بومهن با برپایی مراسم بدرقه به مرقد مطهر اعزام شدند.

🔹 وی اضافه کرد: این کاروان ها شامل اقشار مختلف کارگری، کارمندی، ورزشکاران و مردم محلات هستند که با هماهنگی سپاه و ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره) به این سفر معنوی زیارتی می روند.

🔹 وی همچنین گفت: تعداد متقاضیان جهت شرکت در مراسم ارتحال بسیار بالا بود که متاسفانه امکان حضور همه میسر نبود و تنها هزار و ۲۰۰ نفر از شهروندان را توانستیم در قالب کاروان ها اعزام کنیم.

🔹 گرمابدری افزود: گروه های پزشکی درمانی نیز کاروان های شهرستان را در طول سفر همراهی می کنند و با تمهیدات لازم از سوی پلیس راهور و نیروی انتظامی شهرستان پردیس زمان حرکت کاروان ها به حرم امام (ره) در نظر گرفته شده.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس اظهار کرد: در طول سفر توزیع اقلام فرهنگی و معنوی بین زائران و دیگر برنامه های فرهنگی برای آنها اجرا می شود.

🔹 وی گفت: کاروان های صبح امروز به صورت مستقیم به حرم امام راحل اعزام و طبق هماهنگی های انجام شده پس از تجمع همه کاروان ها به صورت منسجم و یکپارچه در قالب کاروان های اعزامی وارد حرم مطهر شده و به سخنان و فرمایشات رهبر معظم انقلاب گوش می دهند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir